• تاریخ: 2016-05-29
  • شناسه خبر: 18088
  • 1,245 بازدید

رکورد شکنی ایوب آرخی در پرتاب نیزه جایزه بزرگ کشور

ارکین نیوز-رقابت های قهرمانی جایزه بزرگ کشور در رشته های پرتابی بخش مردان با قهرمانی ورزشکاران گلستان به پایان رسید و آرخی پرتابگر بندرترکمن رکورد ۷۷٫۰۶ متر را ثبت کرد. مسوول روابط عمومی ورزش و جوانان بندرترکمن ظهر یکشنب ...

ارکین نیوز-رقابت های قهرمانی جایزه بزرگ کشور در رشته های پرتابی بخش مردان با قهرمانی ورزشکاران گلستان به پایان رسید و آرخی پرتابگر بندرترکمن رکورد ۷۷٫۰۶ متر را ثبت کرد.

مسوول روابط عمومی ورزش و جوانان بندرترکمن ظهر یکشنبه اعلام کرد که ایوب آرخی دونده بندرترکمنی در رشته پرتاب نیزه بخش مردان با اختلاف بسیار، رقبای خود را پشت سر گذاشت و باثبت رکورد ۷۷٫۰۶ متر، عنوان قهرمانی را کسب کرد.

وی با بیان این که مسابقات مردان جایزه بزرگ عصر شنبه هشتم خرداد در مجموعه ورزشی آفتاب تهران برگزار شد، افزود: آرخی رکورد دار کنونی پرتاب نیزه کشور است.

این مسابقات با حضور نفرات اول تا هشتم مسابقات پیش فصل شیراز برگزار شد.

در ماده پرتاب نیزه این رقابت ها ایوب آرخی از گلستان با رکورد ۷۷٫۰۶ متر قهرمان شد، یونس یوسف وند از البرز با رکورد ۷۲٫۹۹ متر نایب قهرمان شد و امید تاجی از گلستان با رکورد ۷۲:۲۸ متر مدال برنز دریافت کرد.

به گفته علی روشن شمال، در ماده پرتاب چکش مهدی محمدی از شهرستان کردکوی استان گلستان با رکورد ۶۳٫۳۲ متر اول شد و اکبر هلالی و علی مرادی از آذربایجان غربی به ترتیب با رکوردهای ۵۴٫۸۱ متر و ۵۳٫۲۳ متر در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.

در سایر رشته های برگزار شده شامل: پرتاب دیسک، پرش طول، ۵هزار متر، ۸۰۰متر، پرش ارتفاع، ۲۰۰ متر، ۴۰۰متر و ۱۰۰متر ورزشکاران گلستانی مدالی کسب نکردند/آوای ترکمن

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست