• تاریخ: 2018-04-18
  • شناسه خبر: 25912
  • 252 بازدید

روشن کردن مشعل سومین المپیاد ورزشی گلستان توسط فرهاد قائمی

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از روشن کردن مشعل سومین المپیاد ورزشی گلستان توسط فرهاد قائمی والیبالیست سرشناس تیم ملی والیبال کشورمان خبر داد. بهمن طیبی اظهار کرد: مراسم افتتاحیه سومین المپیاد ورزشی استان، ۳۰ فر ...

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از روشن کردن مشعل سومین المپیاد ورزشی گلستان توسط فرهاد قائمی والیبالیست سرشناس تیم ملی والیبال کشورمان خبر داد.

بهمن طیبی اظهار کرد: مراسم افتتاحیه سومین المپیاد ورزشی استان، ۳۰ فروردین ماه با حضور استاندار گلستان از ساعت ۱۷ در مجموعه ورزشی شهدای گلستان روستای کریم‌آباد برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: فرهاد قائمی والیبالیست سرشناس تیم ملی والیبال کشورمان که یکی از افتخارآفرینان استان گلستان است، مشعل این دوره از المپیاد ورزشی را روشن خواهد کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان خاطرنشان کرد: همچنین میکائیل تاجر، ملیحه خدمتی، زهرا شوشتری، فاطمه حسام، نوید طاهری‌راد، پدرام فخفوری از جمله ورزشکاران و قهرمانان استان هستند که در عرصه‌های ملی و بین‌المللی افتخارات فراوانی کسب کرده و در این مراسم حاضر خواهند بود و حمل پرچم این دوره از مسابقات را بر عهده خواهند داشت.

طیبی بیان کرد: روزهای گذشته لباس حضور در این دوره از مسابقات برای چهار هزار ورزشکار، مربی و سرپرستان تیم‌های ورزشی توزیع شد و تمامی تیم‌ها و بازیکنان و ورزشکاران با لباس‌های یک شکل و منظم در مسابقات حاضر می‌شوند.

وی گفت: با همکاری صدا و سیمای مرکز گلستان، مراسم افتتاحیه به صورت زنده و مستقیم از شبکه استانی پخش خواهد شد/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست