• تاریخ: 2016-01-15
  • شناسه خبر: 13313
  • 389 بازدید

رقابت ۶۴ راس اسب در هفته بیست و دوم اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس

ارکین نیوز- هفته بیست و دوم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر جمعه با رقابت ۶۴ راس در هفت دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. این هفته از رقابت های در مسافت های ۱۰۰۰و ۱۵۵۰ متر برگزار شد و در دور ...

ارکین نیوز- هفته بیست و دوم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر جمعه با رقابت ۶۴ راس در هفت دور مختلف در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

این هفته از رقابت های در مسافت های ۱۰۰۰و ۱۵۵۰ متر برگزار شد و در دور اول مخصوص اسب های ترکمن سه تا شش ساله ۸ تا ۱۲ امتیاز اسب امپراطور دریا زودتر از سایرین از خط پایان گذشته و اسب های یوهانا ۲ و یازقوش دوم و سوم شدند.

اسب های تروبرد داخلی سه تا هفت ساله صفر تا ۶ امتیاز برگزار کننده دور دوم این هفته از مسابقات بودند که در پایان اسب های لیدیا ، باول هچ و اف بی جی اول تا سوم شدند و در دور سوم نیز اسب های بای بای ، گل مژگان و ورگلاس در بین اسب های دوخون سه تا ۱۱ ساله هندیکاپ مقام های برتر را کسب کردند.

دور چهارم مخصوص اسب های تروبرد داخلی سه تا پنج ساله هندیکاپ بود که در این دور اسب هچ دیو اول شد و اسب های بوگاتی و اوهایو دوم و سوم شدند و در دور پنجم در گروه اسب های دوخون دوساله ۸ تا ۱۴ امتیاز نیز اسب های ساواش ، یاددرگل و نورشهاب به ترتیب زودتر از سایرین از خط پایان گذشتند.

اسب های دوخون دو ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز برگزار کننده دورششم هفته بیست و دوم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبد بودند که در این دور، گلاسکو، ریحانه و آرزوبالام اسب هایی بودند که به ترتیب اول تا سوم شدند در دور هفتم در گروه اسب های دوخون دوساله ۲ تا ۶ امتیاز نیز اسب قزل داغ اول شد و اسب های جان کازاوی و ایرامینم دوم و سوم شدند.

در پایان این مسابقات مبلغ ۵۴۰میلیون و ۷۵۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده اهدا شد.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست