• تاریخ: 2018-02-15
  • شناسه خبر: 25465
  • 263 بازدید

رقابت ۵۳ راس اسب در هفته ۲۷ مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس

ارکین نیوز- هفته بیست و هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییز و زمستان گنبدکاووس، عصر روز پنجشنبه با رقابت ۵۳ راس اسب و با حضور مشتاقان این ورزش اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. این هفته از مسابقات در ۶ دو ...

ارکین نیوز- هفته بیست و هفتم مسابقات اسبدوانی کورس پاییز و زمستان گنبدکاووس، عصر روز پنجشنبه با رقابت ۵۳ راس اسب و با حضور مشتاقان این ورزش اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

این هفته از مسابقات در ۶ دور مختلف و در مسافت های ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ متر برگزار شد و در کورس نخست که مخصوص اسب های ترکمن سه تا چهار ساله ۱۸ تا ۲۰ امتیاز بود، اسب خان بولک به عنوان قهرمانی دست یافت و اسب های بشوتن و آریاگز عناوین دوم و سوم را از آن خود کردند.

رقابت اسب های دوخون دو ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز در دور دوم برگزار شد که نتیجه آن قهرمانی اسب تامارا بود و در پی اسب های سلطان صحرا و بای بای گلد زودتر از سایرین از خط پایان گذشته از عناوین دوم و سوم را تصاحب کردند.

اسب آچلیا قهرمان دور سوم این هفته از مسابقات در میان اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز شد، مقام دوم این دور به اسب آی سارا رسید و عنوان سومی نیز از آن اسب طوفان سرخ شد.

رقابت اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۲۴ تا ۳۲ امتیاز در دور چهارم هفته بیست و هفتم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس برگزار شد که در آن اسب ژاکلینا به مقام قهرمانی رسید و در پی او اسب های سامرسا و وی وی تو به ترتیب در مکان های دوم و سوم جای گرفتند.

دور پنجم این هفته از مسابقات مخصوص اسب های دوخون سه تا چهار ساله صفر تا شش امتیاز بود که در انتها اسب های اوکی ناز، چکامه و الوتک به ترتیب عناوین اول تا سوم را صاحب شدند.

مشتاقات ورزش اسبدوانی در آخرین دور این هفته از مسابقات شاهد رقابت اسب های تروبرد سه تا شش ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیاز بودند که در آن اسب سلطانا به عنوان قهرمانی دست یافت، اسب آنیک در مکان دوم جای گرفت و اسب ای پی ایندی نیز به عنوان سومی این دور بسنده کرد.

در پایان این مسابقات مبلغ ۷۷۳ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست