• تاریخ: 2018-02-22
  • شناسه خبر: 25530
  • 479 بازدید

رقابت ۴۹ راس اسب در هفته ۲۹ مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس

ارکین نیوز-هفته بیست و نهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییز و زمستان گنبدکاووس با رقابت ۴۹ راس اسب در شش دور مختلف، عصر پنجشنبه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. این مسابقات در مسافت های ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۵۵۰ متر برگزار ش ...

ارکین نیوز-هفته بیست و نهم مسابقات اسبدوانی کورس پاییز و زمستان گنبدکاووس با رقابت ۴۹ راس اسب در شش دور مختلف، عصر پنجشنبه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

این مسابقات در مسافت های ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۵۵۰ متر برگزار شد و در کورس نخست که مخصوص اسب های ترکمن سه تا چهار ساله صفر تا ۴ امتیاز بود، اسب آهوجه مقام قهرمانی را کسب کرد و اسب های روزگار سنجر و آهوی نوروزی به مقام های دوم و سوم رسیدند.

رقابت اسب های دوخون دو ساله نبرده و مبتدی در کورس دوم برگزار شد که در انتها اسب باب جوی زودتر از سایرین از خط پایان گذشت، اسب دایان آتلان دوم شد و اسب شاهیتا به مقام سومی این دور بسنده کرد.

اسب سوخو قهرمان کورس سوم این هفته از مسابقات در گروه اسب های دوخون دو ساله ۸ تا ۱۲ امتیاز شد و در پی او اسب های منوکید و جیران به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

مشتاقات ورزش سوارکاری در دور چهارم هفته بیست و نهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس شاهد رقابت اسب های دوخون دو ساله ۲ تا ۶ امتیاز بودند که با قهرمانی اسب آیدفل سرداری به پایان رسید، مقام دومی به اسب دازجاوید رسید و اسب عروسک عنوان سومی را از آن خود کرد.

کورس پنجم مخصوص اسب های تروبرد سه تا چهار ساله صفر تا ۴ امتیاز بود که نتیجه آن قهرمانی اسب سیتی گل بود و اسب های لیانا و تراول به عناوین دوم و سوم این دور دست یافتند.

اسب های دوخون سه ساله ۲۴ تا ۳۲ امتیاز برگزار کننده آخرین دور این هفته از مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس بودند که در انتها اسب ایل هان زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و در پی او اسب های برند و دومنیک به ترتیب دوم و سوم شدند.

در پایان این مسابقات مبلغ ۷۲۶ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست