• تاریخ: 2015-08-24
  • شناسه خبر: 7408
  • 704 بازدید

رسول آقچه‌لی: برنز جهان تقدیم به همه ایرانیان و اهالی ترکمن صحرا

ارکین نیوز-کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان گفت: مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان را به تمامی هم‌وطنانم به خصوص مردم خوب ترکمن صحرا تقدیم می‌کنم. رسول آقچه‌لی کاپیتان گنبدی تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان اظهارداشت: ۱۸ ماه ...

ارکین نیوز-کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان گفت: مدال برنز مسابقات قهرمانی جهان را به تمامی هم‌وطنانم به خصوص مردم خوب ترکمن صحرا تقدیم می‌کنم.

رسول آقچه‌لی کاپیتان گنبدی تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان اظهارداشت: ۱۸ ماه پیش٬ وقتی می‌خواستیم تمرینات‌مان را شروع کنیم هیچ یک از ما تجربه زیادی از حضور در مسابقات رسمی نداشتیم ولی در این مدت افتخارات زیادی از جمله سومی جهان را برای والیبال کشور به دست آوردیم.

وی تصریح کرد: ما توانستیم در طول مدتی که والیبال حرفه‌ای را با این کادر آغاز کردیم بدون واگذاری حتی یک ست قهرمان آسیا شویم و در ۲ تورنمنت تونس و ایتالیا عنوان قهرمانی را به دست آوریم. هدف اصلی و برنامه‌ریزی کادر برای ما روی حضور موفق در المپیک ۲۰۲۰ است که امیدوارم به آن هدف دست پیدا کنیم.

تیم ملی والیبال ایران در بازی امروز مقابل تیم ملی روسیه موفق به شکست این تیم با نتیجه ۳ بر یک شد وبه مدال برنز دست پیدا کرد.
روابط عمومی فدراسیون والیبال

  • لینچ - 2015-08-24 در 4:29 ب.ظ

    با عرض تبریک به رسول آقچلی وتیم والیبال نوجوانان کشورمان//امیدواریم رسول به انچه در والیبال استحقاقش را دارد برسد که انشاالله با پشتوانه واستعدادی که رسول دارد ان را به آرزوهای ورزشی که دارد برساند

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست