• تاریخ: 2015-04-18
  • شناسه خبر: 3267
  • 817 بازدید

رحمان رئوفی و بهمن سالمی سوم والیبال ساحلی آسیا شدند

ارکین نیوز-تیم های ملی والیبال ساحلی الف و ب ایران مقام های سوم و چهارم دومین مرحله تور آسیا و اقیانوسیه را از آن خود کردند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نیمه نهایی و نهایی دومین مرحله تور والیبال ساحلی آ ...

95883572815624151447 (1)
ارکین نیوز-تیم های ملی والیبال ساحلی الف و ب ایران مقام های سوم و چهارم دومین مرحله تور آسیا و اقیانوسیه را از آن خود کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نیمه نهایی و نهایی دومین مرحله تور والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه روز گذشته در شهر سانخولا تایلند پیگیری شد و دو تیم ملی ایران عنوان های سوم و چهارم این رقابت ها را به دست آوردند.

در مرحله نیمه نهایی تیم ملی ب ایران متشکل صابر هوشمند و عباس پورعسگری مقابل تیم نیوزیلند یک قرار گرفت و به رغم نمایش خوب در ست نخست این دیدار که موفق به پیروزی۲۱ بر ۱۲ شد، در ست دوم و در زمانی که تیم ایران ۱۵ بر ۱۲ از حریف پیش بود،‌صابر هوشمند به دلیل فشار بیش از حد مسابقات و گرمای هوا و با توجه به اینکه در روز چهارشنبه نیز سه بازی سنگین را پشت سر گذاشته بودند، دچار مشکل بدنی شد و درخواست تایم پزشکی کرد.

تیم ملی والیبال ساحلی ب ایران پس از تایم پزشکی نیز هر چند تمامی تلاش خود را بکار گرفت ولی به دلیل تحلیل قوای بدنی در نهایت ۲ بر ۱ مغلوب شد و از راه یابی به فینال باز ماند.

تیم ملی والیبال ساحلی الف ایران هم متشکل از رحمان رئوفی و بهمن سالمی که در روز چهارشنبه با پشت سر نهادن دو بازی بسیار سنگین و حذف تیم های قدرتمند ژاپن ۱ و قزاقستان ۱ خود را به مرحله نیمه نهایی رسانده بود، در این مرحله به رغم ارائه یک بازی دیدنی و پایاپای با تیم قدرتمند چین ۱ به دلیل تحلیل قوای بدنی نتوانست از تمامی شایستگی های خود بهره ببرد و دو بر یک مغلوب نماینده چین شد تا حریف تیم ملی ب کشورمان در مرحله نهایی شود.

در دیدار رده بندی دومین مرحله تور والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه تیم های الف و ب ایران به مصاف یکدیگر رفتند. در اواسط ست نخست این دیدار صابر هوشمند کاپیتان تیم ب در ادامه مشکل جسمانی و افت بدنی شدید که در دیدار نیمه نهایی مسابقات برای وی پدید آمده بود، نتوانست به مسابقه ادامه دهد و بدین ترتیب نتیجه مسابقه ۲ بر صفر به سود تیم ایران الف شد و این تیم در جایگاه سوم مسابقات قرار گرفت و تیم ایران ب نیز چهارم شد.

دومین مرحله تور والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه با حضور ۳۵ تیم برگزار شد و حمید موحدی هدایت تیم های ایران را بر عهده دارد.

نخستین مرحله تور آسیا و اقیانوسیه از ۲۰ تا ۲۲ فرودین ماه در شهر کانوم برگزار شد.این رقابت ها دارای امتیاز رنکینگ جهانی برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست