• تاریخ: 2018-01-08
  • شناسه خبر: 25023
  • 443 بازدید

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ترکمن تودیع و معارفه شد

ارکین نیوز- مراسم تودیع و معارفه رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ترکمن با حضور با حضور الیاس هیوه چی سرپرست فرمانداری و برزمینی معاون معاون پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان،اعضای شورای اسلامی بندرترکمن و هیئت ها و ...

ارکین نیوز- مراسم تودیع و معارفه رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ترکمن با حضور با حضور الیاس هیوه چی سرپرست فرمانداری و برزمینی معاون معاون پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان،اعضای شورای اسلامی بندرترکمن و هیئت ها و جامعه ورزشی شهرستان در محل سالن اجتماعات این فرمانداری برگزارگردید.

در این مراسم الیاس هیوه چی سرپرست فرمانداری شهرستان ترکمن، ورزش را مهمترین ابزار برای حفظ سلامت و جوانی انسان دانست و افزود: دانستن قدر جوانی در واقع اشاره به جایگاه ورزش دارد و شامل زندگی سالم، تغذیه سالم و رفتار سالم می باشد تا دوران سالمندی سالمی داشته باشند.

وی اظهارداشت: قدر سلامتی را دانستن برای ۳۰ الی ۴۰ سال آینده مهم است چرا که جوان پرانرژی و از ظرفیت های مختلف جوانی برخورداراست ولی این حیطه پایانی دارد و بعد مرحله میانسالی و سالمندی که مسائل خاص خودش از جمله بیماری های غیرواگیر و قلبی و عروقی را دارد.

هیوه چی با اشاره به اینکه ورزش مهمترین ابزار برای حفظ سلامت و جوانی است از همه مدیران و ورزشکاران شهرستان خواست در این حوزه تلاش کنند و بر آموزش و تبلیغات تاکید کرد چرا که سلامت افراد باعث سلامت فضای شهرستان خواهد شد و در این زمان است که در عرصه های تخصصی قهرمانان ومدال آوران رشد خواهند کرد و همچنین منجر به رشد و توسعه شهرستان در زمینه های مختلف خواهد شد.

در این مراسم از زحمات فرشید استادی کم قدردانی و طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان،” عبدالقدیر اونق” به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان منصوب شد.
روابط عمومی فرمانداری ترکمن(اندکی ویرایش)

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست