• تاریخ: 2018-02-22
  • شناسه خبر: 25517
  • 244 بازدید

رئوفی: فاصله زیادی با کشورهای مدعی داریم

ارکین نیوز-بازیکن تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران با بیان اینکه هنوز فاصله زیادی با تیم های ساحلی قدرتمند جهان داریم، گفت: باید آنقدر با تیم های دیگر بازی کنیم تا استرس و فشار از روی تیم های ایرانی برداشته شود. به گزارش ...

ارکین نیوز-بازیکن تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران با بیان اینکه هنوز فاصله زیادی با تیم های ساحلی قدرتمند جهان داریم، گفت: باید آنقدر با تیم های دیگر بازی کنیم تا استرس و فشار از روی تیم های ایرانی برداشته شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رحمان رئوفی پس از واگذاری نتیجه به تیم ایتالیا گفت: متأسفانه اولین بازی شکست خوردیم. ایتالیا دیروز دو برد خوب را تجربه کرد که یکی از آن ها مقابل آلمان بود. این تیم با روحیه خوبی برابر ایران قرار گرفت و در جریان بازی‌ قرار داشتند ولی ایران تمرکز لازم را نداشت.

ملی پوش تیم الف ساحلی با اشاره به این که والیبال ساحلی ایران هنوز فاصله زیادی با کشورهای مدعی این رشته دارد، گفت: شاید بهتر باشد به جای میزبانی چنین مسابقاتی تیم‌های ایرانی به رقابت‌های مختلف بین‌المللی اعزام شوند و تجربه کسب کنند.

وی افزود: روز گذشته همه تیم‌های ایران در مرحله مقدماتی تور جهانی کیش مغلوب شدند و فشار زیادی روی تیم ما به عنوان اولین تیم در گروه بندی جدول اصلی بود. چون تیم اول ایران هستیم، همه انتظار برد دارند و فشار روی بازیکنان زیاد است. بازی بعدی استرس ها و فشارها از روی تیم برداشته می شود و بازی بهتری خواهیم کرد.

رئوفی با اشاره به اینکه والیبال ساحلی از ۱۹۹۲ بارسلون در بازی های المپیک حضور یافته است، عنوان کرد: ایران به تازگی والیبال ساحلی را شروع کرده و سه سال است که در این رشته فعالیت خود را جدی شروع کرده است.

وی تاکید کرد: باید در تورهای جهانی زیادی شرکت کنیم. باید آنقدر با تیم های دیگر بازی کنیم تا استرس و فشار از روی تیم برداشته شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست