• تاریخ: 2016-08-02
  • شناسه خبر: 19712
  • 486 بازدید

رئوفی:پخش تلویزیونی موجب رونق والیبال ساحلی می شود

ارکین نیوز-ملی پوش گلستانی والیبال ساحلی خواستار پخش تلویزیونی مسابقات این رشته ورزشی شد. رحمان رئوفی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره عدم راهیابی تیم ملی والیبال ساحلی به مسابقات المپیک ریو گفت: ماه گذشته در مسابقات کسب س ...

ارکین نیوز-ملی پوش گلستانی والیبال ساحلی خواستار پخش تلویزیونی مسابقات این رشته ورزشی شد.

رحمان رئوفی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره عدم راهیابی تیم ملی والیبال ساحلی به مسابقات المپیک ریو گفت: ماه گذشته در مسابقات کسب سهمیه المپیک به مصاف تیم قطر رفتیم که تمام بازیکنان این تیم چندملیتی بودند و در نهایت بازی را واگذار کردیم.

رئوفی افزود: بازی نزدیکی را مقابل تیم قطر ارائه دادیم به طوری که گیم اول را پیروز شدیم و با نتایج نزدیکی شکست خوردیم و قطر به جای ما المپیکی شد.

وی در مورد وضعیت والیبال ساحلی کشور اظهار کرد: با تشکیل کمیته والیبال ساحلی شرایط این رشته نسبت به گذشته بهتر شده و بازی های بیشتری برگزار می شود اما مشکل همیشگی ما نبود اسپانسر است.

وی خاطرنشان کرد: اگر مانند والیبال سالنی، والیبال ساحلی نیز پخش تلویزیونی داشته باشد حامیان مالی رغبت بیشتری برای حمایت پیدا می کنند و این می تواند عاملی برای رونق بیشتر این رشته باشد.

این ملی پوش گلستانی درباره انتخاب تیم فصل جدید لیگ برتر بیان کرد: من و بهمن سالمی رایزنی هایی با تیم دانشگاه آزاد علی آباد کتول داشته ایم و از دوتیم دیگر نیز پیشنهاد دریافت کرده ایم که فعلاً مشغول بررسی شرایط هستیم و تا یکی دوهفته دیگر تصمیم نهایی را خواهیم گرفت.

رئوفی ادامه داد: لیگ والیبال ساحلی از مهر ماه آغاز می شود و پیش از آن چهار تور آزاد کشوری را خواهیم داشت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست