• تاریخ: 2015-04-15
  • شناسه خبر: 3226
  • 758 بازدید

رئوفی،سالمی و هوشمند شگفتی سازان ساحلی باز ایران در تایلند

ارکین نیوز-تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران با شکست نمایندگان قدر قزاقستان به جمع چهار تیم برتر دومین مرحله تور آسیا و اقیانوسیه تایلند صعود کردند تا شگفتی ساز این رقابت ها شوند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والی ...

???
ارکین نیوز-تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران با شکست نمایندگان قدر قزاقستان به جمع چهار تیم برتر دومین مرحله تور آسیا و اقیانوسیه تایلند صعود کردند تا شگفتی ساز این رقابت ها شوند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله سوم و حذفی دومین مرحله تور والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه عصر امروز چهارشنبه در شهر سانخولا تایلند پیگیری شد و دو تیم ملی ایران با پیروزی بر حریفان قدرتمند قزاق به جمع چهار تیم برتر این رقابت ها صعود کردند.
تیم ملی الف والیبال ساحلی متشکل از رحمان رئوفی و بهمن سالمی در این مرحله موفق به شکست دو بر یک قزاقستان یک شدند تا حریف المپیکی خود را از پیش رو برداشته باشند.
این نماینده ساحلی ایران در مراحل قبلی موفق به شکست تیم های ژاپن،
ویتنام و مالزی شده بودند.

تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران نیز که صابر هوشمند و عباس پورعسگری در آن با حریفان روبرو می شوند در مرحله یک چهارم نهایی موفق به شکست دو بر صفر قزاقستان دو شد به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

ملی پوشان ب ایران نیز در دیدارهای قبلی قطر الف، مالدیو و قطر ب را شکست داده بودند و تنها شکست خود را مقابل استرالیا تجربه کرده بودند.
جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که در مرحله دوم تور والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه دو تیم در مرحله نیمه نهایی دارد.

نمایندگان کشورمان در دیدار نیمه نهایی این رقابت ها فردا به مصاف رقبای خود خواهند رفت که بر این اساس ایران یک به مصاف چین یک خواهد رفت و ایران دو با نیوزلند یک دیدار خواهد کرد.

این رقابت ها دارای امتیاز رنکینگ جهانی برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل است.

  • خداوردی طعنه - 2015-04-21 در 9:00 ب.ظ

    امیدواریم که:درتور جهانی که درحال برگذاری است موفق وسربلند باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست