• تاریخ: 2015-08-16
  • شناسه خبر: 7174
  • 712 بازدید

دیدار معاون فرماندار با مدیرعامل تیم فوتبال شهدای اق قلا

ارکین نیوز- نشست محمدباقر عباسی مدیر تیم فوتبال شیرین ویژن آق قلا(شهداسابق) قهرمان لیگ برتر و جام حذفی گلستان با علی اکبر قجری معاون فرماندار شهرستان آق قلا در دفتر معاونت فرمانداری این شهرستان جهت بررسی مشکلات این تیم ب ...

ارکین نیوز- نشست محمدباقر عباسی مدیر تیم فوتبال شیرین ویژن آق قلا(شهداسابق) قهرمان لیگ برتر و جام حذفی گلستان با علی اکبر قجری معاون فرماندار شهرستان آق قلا در دفتر معاونت فرمانداری این شهرستان جهت بررسی مشکلات این تیم برگزار گردید.

در این نشست عباسی مدیریت تیم فوتبال شیرین ویژن آق قلا به مشکلات این تیم در سال قبل اشاره کرد و ازمعاون فرماندار خواست با همکاری دیگر ادارات شهرستان از این تیم حمایت کنند تا امسال این تیم با آمادگی کامل به مسابقات لیگ دسته ۳ و جام حذفی کشور اعزام شود.

مدیریت تیم استیل البرز آق قلا در بخش دیگر از سخنان خود از عدم تعهد برخی از ادارات شهرستان در سال قبل نسبت به حمایت از این تیم ابراز گله مندی نمود و افزود:از شهرداری آق قلا کمال تشکر دارم که حمایتی هرچند اندک از این تیم در سال گذشته داشتند.

علی اکبر قجری معاون فرماندار شهرستان آق قلا با عرض تبریک قهرمانی و آرزویی موفقیت در مسابقات کشوری در هفته های آینده ، گفت:ما مجموعه فرمانداری و اداره ورزش شهرستان آق قلا جهت هرنوع همکاری با این تیم کوتاهی نخواهیم کرد.

وی افزود:انشاا…این تیم امسال با درخشش در مسابقات آتی کشوری نماینده ای شایسته برای شهر و استانمان باشد.
IMG_2015081757407

  • طعنه - 2015-08-17 در 12:24 ب.ظ

    امیدواریم مشکلات این تیم تا حدی برطرف شود ومیخواهیم که ادارجات ودیگر نهادها به خصوص اداره ورزش وجوانان شهرستان آق قلا وشهرداری وشورای شهرمان و….با این تیم همکاری داشته باشند تا نماینده خوبی برای شهرمان در لیگ دسته ۳ وجام حذفی کشور باشد//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست