• تاریخ: 2015-11-07
  • شناسه خبر: 10221
  • 492 بازدید

دیدار فرماندار با ملی پوش والیبال نشسته شهرستان آق قلا

ارکین نیوز- به همت مشاور جوان فرماندار،الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا به مناسبت روز جهانی پارا المپیک به همراه اعضاء کمیته تربیت بدنی مشاوران جوان با حضور در تمرینات تیم والیبال شهر آق قلا با احمد ایری ملی پوشان و ...

ارکین نیوز- به همت مشاور جوان فرماندار،الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا به مناسبت روز جهانی پارا المپیک به همراه اعضاء کمیته تربیت بدنی مشاوران جوان با حضور در تمرینات تیم والیبال شهر آق قلا با احمد ایری ملی پوشان والیبال نشسته این شهرستان دیدار نمود.

در این دیدار الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلاضمن تقدیر از این ملی پوش آق قلایی در عرصه والیبال جهان گفت:تلاشهای خوبی در حوزه والیبال شهرستان صورت گرفته است و نتیجه این همدلی و زحمات شما باعث گردید شهرستان آق قلا در سطح کشور مطرح گردد.

وی افزود:قهرمانان، مدال آوران ورزشکارانی که در سطح جهانی، آسیایی و منطقه ای رتبه برتر کسب کرده اند و ایران را به جهان معرفی می کنند در واقع سفیران کشور جهت انتقال فرهنگ غنی نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی ادامه داد: شهرستان آق قلا یکی از خاستگاه های مهم ورزش والیبال است که تاکنون قهرمانان بنامی در این رشته در آن پرورش یافتند.
1446884211_photo_2015-11-07_06-27-28
تانی کاظمی پور مشاور جوان فرماندار شهرستان گفت:ورزش عبارت است از یک فعالیت نهادینه شده که مستلزم کاربرد نیروی جسمانی شدید با استفاده از مهارت های جسمانی پیچیده به وسیله شرکت کنندگانی است که توسط عوامل درونی و بیرونی تحریک می شوند.

وی ضمن تقدیر از فرماندار و معاون ایشان و تبریک به این ملی پوش والیبال نشسته گفت:ورزشکاران وجوانان به عنوان آینده داران این نظام وظیفه مهمی بر دوش دارند که باید با افزایش دانش و کسب تجربه لازم موجبات پیشرفت خود و جامعه را فراهم نمایند.

احمدایری ملی پوش والیبال نشسته کشورمان با تاکید بر لزوم توجه بیشتر مسئولین به ورزش جوانان و به ویژه ورزش قهرمانی اظهار داشت: ایجاد انگیزه در جوانان برای رسیدن به هدف از اهمیت بسیاری برخوردار است، قطعا اگر جوانان در زندگی انگیزه نداشته باشند هیچ موفقیتی کسب نخواهند کرد و در این راه نقش مسئولان به ویژه متولیان امر ورزش در شهرستان یک نقش بی بدیل خواهد بود.
وی افزود: ورزش و فعالیت بدنی در صورتی که به صورت منظم و مستمر صورت گیرد آثار مفیدی در فرد برجای می‌گذارد و باید جدی گرفته شود.

1446884234_photo_2015-11-07_06-27-17
1446884277_photo_2015-11-07_06-27-40

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست