• تاریخ: 2015-11-14
  • شناسه خبر: 10515
  • 447 بازدید

دیدار رئیس فدراسیون فوتبال کشور با حضرت آیت الله نورمفیدی

ارکین نیوز-علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال با حضرت آیت الله نورمفیدی دیدار و گفتگو کرد. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان ،آیت الله نورمفیدی در این دیدار با اشاره به اینکه با وجو ...

ارکین نیوز-علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال با حضرت آیت الله نورمفیدی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان گلستان وامام جمعه گرگان ،آیت الله نورمفیدی در این دیدار با اشاره به اینکه با وجود اینهمه هوش و استعداد و توانایی جسمی جوانان و ورزشکاران ،فوتبال کشورمان در سطح بین المللی مطلوب نیست افزود: این یک سوالی است که همیشه در ذهن بنده بوده و پاسخ ان را نگرفتم.

وی پارتی بازی و سفارش را از عوامل عدم پیشرفت فوتبال کشورمان برشمرد و اظهارداشت: متاسفانه این روش در فرهنگ ما نفوذ پیدا کرده و باعث آن شده که ما از شایسته سالاری غافل شویم.

وی تصریح کرد: گاهی به گوش می رسد که در دراین میدان و عرصه ورزشی ،شایسته کسانی دیگری هستند اما متاسفانه افرادی دیگر با رفیق بازی و جناح بندی انتخاب می شوند که این یک عمل غیر خالصانه محسوب می شود.

گفتنی است درابتدای این دیدار علی کفاشیان به تشریح وضعیت فوتیال استان پرداخت و حضرت آیت الله نورمفیدی را افتخار مملکت و کشور برشمرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست