• تاریخ: 2015-09-29
  • شناسه خبر: 8674
  • 1,225 بازدید

دعوت رحمان رئوفی و بهمن سالمی به اردوی تیم ملی والیبال ساحلی

ارکین نیوز-رئیس هیئت والیبال گلستان گفت: دو ورزشکار گلستانی به اردوی تیم های ملی والیبال ساحلی کشورمان دعوت شدند. علیرضا نورانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم های ملی والیبال ساحلی کشو ...

ارکین نیوز-رئیس هیئت والیبال گلستان گفت: دو ورزشکار گلستانی به اردوی تیم های ملی والیبال ساحلی کشورمان دعوت شدند.

علیرضا نورانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مرحله جدید اردوی آماده سازی تیم های ملی والیبال ساحلی کشورمان از سه شبنه در چابکسر آغاز می شود و به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت و رحمان رئوفی و بهمن سالمی از گلستان در میان چهار بازیکن دعوت شده قرار دارند.

وی افزود: صابر هوشمند و عباس پورعسگری دیگر ورزشکاران حاضر در این اردو هستند و رضا نایینی به عنوان مربی و کامران ذوقی به عنوان سرپرست، ملی پوشان والیبال ساحلی را در این اردو همراهی خواهند کرد.

وی ادامه داد: ملی پوشان دعوت شده به اردوی آماده سازی تیم های ملی والیبال ساحلی کشورمان، هفته گذشته عنوان های قهرمانی و سومی مسابقات آزاد رودسر را کسب کردند و در اردوی پیش رو خود را برای حضوری قدرتمند در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو آماده خواهند کرد.

به گفته وی، مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در آسیا با حضور هشت تیم برتر از چهار منطقه قاره کهن برای کسب یک سهمیه المپیک برگزار می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست