• تاریخ: 2016-01-27
  • شناسه خبر: 13895
  • 1,814 بازدید

در شب برد تیم والیبال ترکمن صحرا ؛ تیم والیبال میدان آق قلا باخت

ارکین نیوز – چهارشنبه شب برای ورزش دوستان آق قلایی ، شبی کاملا والیبالی بود و هر دوتیم جوان و مردمی ترکمن صحرای آق قلا و میدان آق قلا مسابقات حساسی را برگزار کردند. روز چهارشنبه ۷ بهمن ماه ۹۴ تیم والیبال ترکمن صحرا ...

ارکین نیوز – چهارشنبه شب برای ورزش دوستان آق قلایی ، شبی کاملا والیبالی بود و هر دوتیم جوان و مردمی ترکمن صحرای آق قلا و میدان آق قلا مسابقات حساسی را برگزار کردند.
روز چهارشنبه ۷ بهمن ماه ۹۴ تیم والیبال ترکمن صحرای آق قلا ، در هفته هشتم لیگ دسته یک باشگاه های کشور میزبان تیم سفیر گیلان بود. در این بازی که هر دو تیم صعود خود را به مرحله پلی آف بازی ها قطعی کرده بودند ، برای قرار گرفتن در جایگاه سوم از حساسیت خاصی برخوردار بود ، تیم آق قلا برای قرار گرفتن در جایگاه سوم گروه خود می بایست در این بازی سه امتیاز کامل را دریافت می کرد.
در پایان مسابقه تیم ترکمن صحرا با برتری ۳ بر ۲ و کسب ۲ امتیاز در این بازی درجایگاه چهارم گروه چهار قرار گرفت و در مرحله پلی آف با تیم اول گروه یک یعنی گل گهر سیرجان بازی خواهد کرد.
در جای دیگر تیم والیبال میدان آق قلا در فریدونکار مازندران در مسابقات زیرگروه والیبال مردان باشگاه های کشور از ساعت ۱۷ با تیم آریا تنکابن دیدار کرد و در یک بازی نزدیک و نفس گیر با نتیجه سه بریک به تیم تنکابن بازی را واگذار کرد.
در این دیدار تیم میدان تنها توانست در گیم دوم و با نتیجه ۲۵ بر ۱۷ بر حریف تنکابنی خود غلبه کند و در سایر گیم ها تیم اریا تنکابن با نتایج ( ۲۵-۱۸ ؛ ۲۷-۲۵ ؛ ۲۵-۲۰ به پیروزی برسد.
در روز دوم این مسابقات تیم نکا مازندران با میدان آق قلا دیدار می کند.
گفتنی است این مسابقات درمجموع با حضور ۱۰ تیم در دو گروه ۵ تیمی برگزار می شود که مسابقات گروه دوم همزمان در اراک برگزار می شود.
درمجموع بازیهای رفت وبرگشت دو تیم اول ودوم هرگروه به مرحله نیمه نهایی صعود ودرنهایت دو تیم به لیگ های بالاتر کشوری صعود خواهند کرد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست