• تاریخ: 2015-08-18
  • شناسه خبر: 7209
  • 534 بازدید

در خشش یلقی در دیدار تدارکاتی شیرین ویژن آق قلا با همیاری ساری

ارکین نیوز- دیدار تدارکاتی تیم فوتبال شیرین ویژن آق قلا نماینده فوتبال گلستان در لیگ دسته سه و جام حذفی کشور با همیاری ساری در زمین شهدای آق قلا به تساوی انجامید. این مسابقه که جهت آمادگی هردو تیم برای مسابقات لیگ دسته س ...

ارکین نیوز- دیدار تدارکاتی تیم فوتبال شیرین ویژن آق قلا نماینده فوتبال گلستان در لیگ دسته سه و جام حذفی کشور با همیاری ساری در زمین شهدای آق قلا به تساوی انجامید.

این مسابقه که جهت آمادگی هردو تیم برای مسابقات لیگ دسته سه کشور برگزار شده بود، با بازی هجومی آق قلا یی ها شروع شد.

ابتدا در دقایق ابتدایی بازی ،سانتر زیبایی احدمیزاعلی به سمت راست زمین را عبدالرئوف یلقی بازیکن جوان و آینده دار شیرین ویژن آق قلا از فاصله ۲۵متری و با شوت سرضرب زیبا تبدیل به اولین گل بازی کردو در ادامه در دفایق پایانی نیمه اول ساروی ها گل تساوی را به ثمررساندند.

نیمه دوم با سوت تانی کاظمی پور شروع شد.در این نیمه تیم مهمان در نبود مدافع با تعصب خود طالب اسماعیلی که مصدوم بود به گل دوم خود رسیدند ، در ادامه تیم میزبان با حملات پرشمار خود در دقیقه ۸۰ با گل پرویزلگزایی به تساوی رسیدند و بازی با این نتیجه پایان یافت.

لازم به ذکر است که دو روز پیش نیز تیم آق قلا با ۴ گل شهید آسیابی کلاله را در استادیوم آزادی گرگان با جشنواره گل بدرقه کرده بود که در آن بازی عبدالرئوف یلقی جوان با آتیه شیرین ویژن آق قلا با زدن دو گل یکی از روزهای خوب خود را سپری کرده بود.

این تیم دو هفته آینده میزبان نماینده اراک در جام حذفی کشور می باشد که در صورت برتری، در ادامه مسابقات احتمالا به مصاف تیم فولاد خوزستان خواهد رفت.
IMG_1849-745x483

  • محمد - 2015-08-19 در 10:49 ق.ظ

    امیدواریم که این تیم خوب وآینده دار بتواند در ادامه مسیر کاری خود هم در جام حذفی ومهمتر در لیگ دسته ۳کشور به موفقیت برسد //انشاالله//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست