• تاریخ: 2016-10-29
  • شناسه خبر: 21145
  • 436 بازدید

داور نتیجه بازی را به ضرر آق قلا عوض کرد/دوگل کوچکی مرحم کیمیا رشد نشد

ارکین نیوز-از سری مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور عصر امروز یک دیدرا در آق قلا برگزار شد که در پایان تیم کیمارشد آق قلا با هدیه کمک داور، بازی برده را با تساوی عوض کرد.. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در نیمه اول ...

ارکین نیوز-از سری مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور عصر امروز یک دیدرا در آق قلا برگزار شد که در پایان تیم کیمارشد آق قلا با هدیه کمک داور، بازی برده را با تساوی عوض کرد..

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در نیمه اول دوتیم کیمیارشد آق قلا و آرش شهر ری بازی نزدیکی را به نمایش گذاشته بودند که بازیکنان شهرری از غفلت مدافعان تیم حریف استفاده کرده و گل نخست بازی را به ثمر رساندند..

اما این پایان کار نیمه اول نبود،در ادامه این نیمه حملات آق قلا یی ها به ثمر رسید و قبل از سوت داور، پاس زیبای نجیب کوچکی را با ضربه ای زیبا منصور قلی خانی به گل تساوی تبدیل کرد و تیم ها با این نتیجه به رختکن رفتند..
photo_2016-10-29_22-50-22
اما در نیمه دوم دوباره تیم میزبان بود که سوار بر بازی شده و در دقایق ۷۵ و ۷۹ با گلهای نجیب کوچکی مهاجم تیز پای گنبدی خود پیش افتادند.. اما این پایان کار نبود و تیم مهمان در یک ضدحمله توانست گل دوم خود را به ثمر برساند.

بازیکنان و تماشاگران منتظر سوت پایان بازی بودند که شوت شهرری ها به دوازه خورده وتوپ تقریبا ۲۰ سانتی متر به داخل زمین از خط دروازه خورداصابت نمود که کمک داوربازی با اشتباه گل اعلام نمود و یک امتیاز ناقابل را به مهمان هدیه داد و آق قلایی ها به لطف داور بازی برده با مساوی عوض کردند..
.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست