• تاریخ: 2015-04-29
  • شناسه خبر: 3547
  • 1,133 بازدید

دانیال گرگانی:از اداره ورزش و جوانان انتظار حمایت دارم تابرای شهر و استانم افتخار کسب کنم

ارکین نیوز- دانیال گرگانی از نوجوانان برومند شهرستان آق قلا می باشد که موفق به کسب رتبه های اول کشوری و استانی در رشته دومیدانی ۱۱۰ متر با مانع و ۱۰۰متر آزاد شده است. وی در ۲۷ اسفند ماه اسفند سال ۱۳۷۷ متولد شده و در روست ...

5ie00wa8jg9b3jvipi8r
ارکین نیوز- دانیال گرگانی از نوجوانان برومند شهرستان آق قلا می باشد که موفق به کسب رتبه های اول کشوری و استانی در رشته دومیدانی ۱۱۰ متر با مانع و ۱۰۰متر آزاد شده است.

وی در ۲۷ اسفند ماه اسفند سال ۱۳۷۷ متولد شده و در روستای چین سیبلی از توابع شهرستان آق قلا سکونت دارد. پدر وی در رشته دومیدانی فعالیت داشته است ورکورد دار ایران و آسیا عبدالصادق گرگانی است و الان هم در حال حاظر مربی تخصصی حرفه ای تیم ملی بوده و به همین دلیل دانیال نیز به این رشته ورزشی علاقمند شده وفعالیت می کند.

دانیال گرگانی در این خصوص به خبرنگاران گفت : با مشاوره هایی که پدرم در زمینه رشته دومیدانی به من داد به این رشته ورزشی علاقمند شدم.در این مدت تلاش های بسیار زیاد و تمرین های بسیار سخت شبانه روزی را انجام داده ام تا توانستم به این موفقیت برسم.

وی در توصیه به نوجوان گفت : من به هم سن و سال های خودم توصیه می کنم که در طول زندگی خود هیچ گاه ورزش را ترک نکنند و آن را جزئی از زندگی خود در کنار تحصیل بدانند.

دانیال می گوید : هر سال مصمم تر از سال های قبل در مسابقات شرکت می کنم و هدف خود را شرکت در مسابقات آسیایی و جهانی و کسب رتبه های برتر در آنجا قرار داده ام.

وی در خصوص حمایت اداره ورزش و جوانان گفت : از اداره ورزش و جوانان انتظار دارم تا از من حمایت کند تا بتوانم برای شهر و استان خود افتخار بیافرینم.

وی در پایان از پدر، مادر، مربی خود یعنی پدر خودش عبدالصادق گرگانی و تمام دوستان که همیشه او را مورد تشویق و حمایت خود قرار داده اند تشکر و قدردانی کرد.
ترکمن اسپورت

  • رضا طعنه از آق قلا - 2015-04-29 در 7:32 ب.ظ

    دانیال جان انشاا.. در زندگیت همیشه موفق باشی و برای خطه ی ترکمن صحراء مقام های جاودانه کسب کنی.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست