• تاریخ: 2015-01-28
  • شناسه خبر: 1106
  • 2,962 بازدید

خلیل آزمون: من را با قلعه‌نویی در نیندازید

ارکین نیوز-خلیل آزمون والیبالیست سابق تیم ملی و چهره مشهور ورزش گنبد در دو سال اخیر به واسطه درخشش فرزندش، سردار، مورد توجه رسانه ها است. آزمون: من را با قلعه‌نویی در نیندازید پدر سردار که نقش زیادی در پیشرفت این بازیکن ...

01002288

ارکین نیوز-خلیل آزمون والیبالیست سابق تیم ملی و چهره مشهور ورزش گنبد در دو سال اخیر به واسطه درخشش فرزندش، سردار، مورد توجه رسانه ها است.

آزمون: من را با قلعه‌نویی در نیندازید

پدر سردار که نقش زیادی در پیشرفت این بازیکن دوست داشتنی فوتبال ایران دارد، حالا باید به این سوال پاسخ دهد که چه کسی سردار را برای اولین بار بخه فوتبال ایران معرفی کرده است. همانطور که می دانید پس از درخشش آزمون در جام ملتهای آسیا مربیان مختلفی اعلام کردند که کشف سردار حاصل دید آنها بوده است و البته خلیل آزمون بهترین کسی است که می تواند در این زمینه پاسخگو باشد. حرفهای او را بخوانید.

قلعه نویی در هدایت سردار تاثیر گذار بود

من نمی دانم که چرا مطبوعات اینقدر مساله کشف سردار را بزرگش کرده اند! همه می دانند که برای آنکه یک بازیکنی موفق شود یک مربی نیم تواند به تنهایی تاثیر گذار باشد. در مورد سردار هم همینطور است. واقعیت این است که سردار حتی قبل از آنکه به سپاهان برود توسط آقای محمدی به تیم ملی نوجوانان دعوت شد. پس از آن هم با تیم سپاهان قرارداد بست که آقای قلعه نویی بعد از ۱۰،۱۵ روز او را به تیم بزرگسالان آورد. پس باید اینطور بگوییم که کشف سردار برای تیم ملی نوجوان کار آقای محمدی بود. اما آقای قلعه نویی در هدایت او تاثیر گذار بود.

سردار مدیون محمدی است

آزمون یکسال تمام زیر نظر محمدی در تیم ملی کار کرد و اما لطفا ما را با آقای قلعه نویی در نیاندازید!(می خندد) من و سردار هر دو امیر قلعه نویی را دوست داریم و به هر حال آزمون در سپاهان زیر نظر او هدایت شد. سردار به نوعی مدیون آقای محمدی است.

مصدومیت سردار خوب شد

من دیدم که بعضی از رسانه ها نوشته بودند که سردار آزمون قبل از حضور در اردوی استرالیا به همراه تیم ملی هم مصدوم بوده است، اما اینطور نیست. هر کسی که فوتبالی و ورزشی باشد می فهمد که وقتی پای آزمون در بازی با قطر کشاله اش کشیده شد. باید بخاطر این مصدومیت حداقل ۱۰ روز استراحت می کرد. اما چون دوست داشت که به تیم ملی کمک کند، بازی کرد. الان هم هیچ مشکلی ندارد.

از والیبال به فوتبال

چون من خودم مربی والیبال بودم و درتیمهای گل گهر سیرجان و کرمان و گنبد مربیگری کردم. سردار از بچگی والیبال را به عنوان ورزش اول دنبال می کرد. اما در سن ۸ سالگی آزمون با شرکت در مسابقات فوتبال آموزشگاهها رشته ورزشی خودش را انتخاب کرد. خب علاقه اش به فوتبال بود و من هم به این تصمیم او احترام گذاشتم. اما هنوز هم خیلی از اوقات دوستانه والیبال بازی می کند.ورزش۳

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست