• تاریخ: 2015-01-17
  • شناسه خبر: 736
  • 1,144 بازدید

خلیل آزمون:سردار قرضی به یک‌تیم روسی می‌رود

ارکین نیوز-این روزها انواع و اقسام پیشنهادها برای سردار آزمون به دست باشگاه روبین کازان رسیده اما به نظر می رسد مهاجم ۲۰ ساله تیم ملی از روبین کازان به تیمی دیگر در روسیه منتقل خواهد شد. خلیل آزمون، پدر سردار آزمون که هم ...

images
ارکین نیوز-این روزها انواع و اقسام پیشنهادها برای سردار آزمون به دست باشگاه روبین کازان رسیده اما به نظر می رسد مهاجم ۲۰ ساله تیم ملی از روبین کازان به تیمی دیگر در روسیه منتقل خواهد شد.

خلیل آزمون، پدر سردار آزمون که همراه با مدیر برنامه های او به روسیه سفر کرده تا با مدیران روبین کازان برای جدایی سردار مذاکره کند در گفتگو با خبرنگار ” ورزش سه ” به نکات جالبی اشاره می کند.

خلیل آزمون می گوید:« تمرکز سردار ابتدا روی تیم ملی است و بعد روبین کازان. باور کنید پیشنهاد تیمهای بزرگ به باشگاه رسیده اما نظر سردار این است که یک نیم فصل و به صورت قرضی در یک تیم دیگر از روسیه بازی کند.
ما می خواهیم سلسله مراتب را رعایت کنیم و سردار پله به پله پیشرفت کند. به همین دلیل صلاح نیست که در این مقطع، او به تیمهای بزرگ منتقل شود.
الان انواع و اقسام آژانس های نقل و انتقالات با من تماس می گیرند اما به آنها می گویم که زحمت نکشند. چون قرار است سردار به مدت ۶ ماه به تیمی دیگر در لیگ روسیه منتقل شود.
من همراه با مدیر برنامه های سردار به درخواست خود سردار به روسیه آمده ایم تا با مسئولان روبین کازان بابت انتقال قرضی سردار به تیمی دیگر در لیگ روسیه صحبت کنیم.
مذاکراتی هم صورت گرفت و قرار است تا فردا یا پس فردا، مربی روبین کازان نظر نهایی اش را اعلام کند. سردار می خواهد به تیمی برود که کامل بازی کند و مطمئن باشید حضور در تیم جدید می تواند باعث پیشرفت او شود.
بعد از پایان این شش ماه ، سردار به لیگ های معتبر اروپایی خواهد رفت تا توانایی هایش را نشان بدهد.»

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست