• تاریخ: 2016-01-20
  • شناسه خبر: 13516
  • 1,731 بازدید

حمایت ها از تیم والیبال میدان آق قلا توسط واحدی و صحنه

ارکین نیوز – عصر دیروز نیز تمرینات تیم والیبال میدان آق قلا با حضور دو حامی ورزش دوستان شهرستان آق قلا و زیر نظر مربی این تیم احمد ایری برگزار گردید. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ، مهدی صحنه مدیر عامل شرکت آق رنگ و ...

ارکین نیوز – عصر دیروز نیز تمرینات تیم والیبال میدان آق قلا با حضور دو حامی ورزش دوستان شهرستان آق قلا و زیر نظر مربی این تیم احمد ایری برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ، مهدی صحنه مدیر عامل شرکت آق رنگ و نورمحمدواحدی مسئول نمایندگی شرکت استیل البرز با حضور در تمرینات این تیم حمایت مادی و معنوی خود را اعلام کردند.

نور محمد واحدی از جمله کسانی است که تاکنون در زمینه ورزش به ویژه فوتبال کمک های فراوانی را انجام داده و حامی اصلی و مدیر تیم فوتبال استیل البرز و شهدا آق قلا بوده که این تیم برای اولین بار در تاریخ فوتبال این شهرستان در لیگ دسته سوم کشور ماندنی شد.

گفتنی است تیم والیبال میدان آق قلا با هزینه شخصی مدیر عامل باشگاه میدان و با همکاری و مساعدت شرکت های خصوصی این شهر در رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زیر گروه مردان کشور شرکت می کند.

بازی های تیم والیبال میدان آق قلا در روزهای ۷ تا ۱۲ بهمن ماه در شهر فریدون کنار برگزار می شود و در گروه یک این مسابقات با تیم های نکاء مازندران، آریا تنکابن، شهید طالعی بابلسر و بازرگانان فریدون کنار همگروه شده است .

@ارکین نیوز برای این تیم مردمی آرزوی موفقیت دارد.
photo_2016-01-20_14-50-35

  • خداوردي طعنه - 2016-01-21 در 3:29 ب.ظ

    امیدواریم که این تیم با حمایتهای بزرگان وپیشکسوتان ورزش شهرستان واستان وبا درایت وکوشش وتلاش کادر فنی وبازیکنانش به آنچه که مستحق والیبال آق قلا هست ،دست یابد /انشاالله/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست