• تاریخ: 2016-07-12
  • شناسه خبر: 19298
  • 752 بازدید

حضور مجدد فرهاد قائمی در تمرینات تیم ملی والیبال

ارکین نیوز-فرهاد قائمی عضو گلستانی تیم ملی والیبال که به دلیل بیماری در مسابقات لیگ جهانی این تیم را همراهی نکرد، هم اینک با نظر سرمربی و کادر پزشکی در تمرینات گروهی حاضر شده است. قائمی والیبالیست ارزشمند و تکنیکی گنبدی ...

ارکین نیوز-فرهاد قائمی عضو گلستانی تیم ملی والیبال که به دلیل بیماری در مسابقات لیگ جهانی این تیم را همراهی نکرد، هم اینک با نظر سرمربی و کادر پزشکی در تمرینات گروهی حاضر شده است.

قائمی والیبالیست ارزشمند و تکنیکی گنبدی پس از صعود تیم ملی به مسابقات المپیک ریو، به سبب ابتلا به بیماری در مسابقات گروه اول لیگ جهانی والیبال حضور نداشت و در استراحت بسر می برد و هم اکنون با کسب بهبودی در تمرینات جدید تیم ملی والیبال شرکت دارد.

قائمی در خصوص حضور مجدد در تمرینات به سایت فدراسیون والیبال گفت که در مدت درمان بیماری به دلیل مصرف آنتی بیوتیک، شش کیلوگرم از وزنم کم شد و از نظر جسمی به شدت افت کردم واینک تمریناتم را شروع کرده ام ،اما آغاز کار بسیار سخت است و باید زودتر خود را به شرایط ایده آل برسانم.

وی افزوده است که انگیزه زیادی دارم، زیرا المپیک در پیش است و می خواهم در این رقابت ها به تیم ملی کمک کنم.

قائمی متولد۶ شهریور ۱۳۶۸ در گنبدکاووس؛ سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران در رده های نوجوانان و جوانان را نیز دارد. هرچند قائمی در والیبال جزو بهترین دریافت کننده های قدرتی جهان محسوب می شود ، ولی همه فرهاد قائمی را با سرویس های پرشی اش به یاد می آورند.

گلستان یکی از قطب های والیبال کشور محسوب می شود که بازیکنان بزرگی همچون عظیم جزیده، غیاث الدین صحنه، بای‏محمد دوجی، خلیل آزمون، حبیب کوزه‏لی، مجید آزمون، ادریس دانشفر، میکائیل تاجر و فرهاد قائمی از نامداران این عرصه در گلستان و کشور هستند که افتخار و سابقه پوشیدن تیم ملی را دارند/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست