• تاریخ: 2015-02-05
  • شناسه خبر: 1395
  • 785 بازدید

جواهری گنبدکاووس با شکست شهرداری زاهدان به پلی‌آف صعود کرد

ارکین نیوز-تیم والیبال جواهری گنبدکاووس با پیروزی برابر تیم شهرداری زاهدان به مرحله پلی‌آف مسابقات لیگ برتر والیبال کشور صعود کرد. در هفته ششم دور برگشت مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، عصر امروز تیم والیبال جوا ...

139309271709498314322133
ارکین نیوز-تیم والیبال جواهری گنبدکاووس با پیروزی برابر تیم شهرداری زاهدان به مرحله پلی‌آف مسابقات لیگ برتر والیبال کشور صعود کرد.

در هفته ششم دور برگشت مسابقات والیبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور، عصر امروز تیم والیبال جواهری گنبدکاووس با نتیجه ۳ بر صفر میهمان خود تیم شهرداری زاهدان را مغلوب کرد.
در این دیدار تیم والیبال جواهری گنبدکاووس در سه گیم متوالی و با نتایج ۲۵ بر ۲۳ ، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی دست یافت و ۳ امتیاز این دیدار را از آن خود کرد و تیم شهرداری زاهدان با این شکست نتوانست امتیازی کسب کند.
با این نتیجه تیم جواهری گنبدکاووس با این پیروزی با ۱۸ امتیاز جایگاه چهارمی خود را حفظ کرد و تیم شهرداری زاهدان با ۱۲ امتیاز جایگاه پنجم گروه نخست در این فصل مسابقات را بدست آورد.
باتوجه به اختلاف امتیاز ایجاد شده بین این دو تیم و اختلاف ۴ امتیازی جواهری با تیم شهرداری تبریز جایگاه چهارمی این تیم یک هفته مانده به پایان مرحله گروهی تثبیت شده و به مرحله پلی‌آف صعود کرده است.
کیوان عابدزاده و اصغر میرزایی دیدار دو تیم جواهری و شهرداری زاهدان را قضاوت کردند و سعید درخشنده ناظر فدراسیون در این دیدار بود.
این دیدار در حضور پرشور تماشاگران گنبدی در سالن المپیک این شهر برگزار شد.
در هفته پایانی، ۲۴بهمن ماه شهرداری زاهدان میهمان تیم پیکان تهران است و تیم جواهری میزبان میزان خراسان است.
براساس برنامه‌ریزی فدراسیون والیبال چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه در مرحله پلی‌آف مسابقات والیبال کشور جام زنده یاد حسین معدنی و در بازی رفت تیم جواهری گنبدکاووس به عنوان تیم چهارم گروه نخست میهمان تیم نخست گروه دوم است.تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست