• تاریخ: 2016-02-13
  • شناسه خبر: 14629
  • 514 بازدید

جلیل ایمری:حضور در انتخابات وظیفه ملی و اعتقادی برای همه مردم است

ارکین نیوز-عضو باسابقه تیم ملی والیبال نشسته گفت: حضور در انتخابات وظیفه ای ملی است و برای آنکه مشارکت خود را نشان دهیم حتما در پای صندوق های رای حاضر خواهیم شد. جلیل ایمری اظهار کرد: ورزشکاران مثل سایر اقشار جامعه در تع ...

ارکین نیوز-عضو باسابقه تیم ملی والیبال نشسته گفت: حضور در انتخابات وظیفه ای ملی است و برای آنکه مشارکت خود را نشان دهیم حتما در پای صندوق های رای حاضر خواهیم شد.

جلیل ایمری اظهار کرد: ورزشکاران مثل سایر اقشار جامعه در تعیین سرنوشت کشور سهیم هستند و از همه علاقمندان به ورزش می خواهم حضور پررنگی در این انتخابات داشته باشند.

وی بیان کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی به فضل الهی با حضور پر شور و گسترده در این عرصه، حماسه ای جاودانه خلق خواهند کرد.

ملی پوش تیم والیبال نشسته ایران افزود: مردم با شرکت پرشور در صحنه انتخابات و انتخاب افراد اصلح و وفادار به آرمان های نظام جمهوری اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب در تحقق حماسه سیاسی مورد تاکید رهبر نقش آفرین خواهند بود.

وی بیان کرد: حضور در انتخابات وظیفه ملی و اعتقادی برای همه مردم است و باید با دنباله روی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب یک بار دیگر حماسه حضور با شرکت در انتخابات هفتم اسفند ماه به اوج برسد.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست