• تاریخ: 2016-06-12
  • شناسه خبر: 18480
  • 1,307 بازدید

تیم والیبال گنبدکاووس با نام هاوش در لیگ برتر حضور می یابد

ارکین نیوز- رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس از حضور تیم والیبال این شهرستان در مسابقات لیگ برتر با نام هاوش خبر داد و گفت: هم اینک ۱۱۰بازیکن گنبدی در لیگ ها و رده های سنی مختلف والیبال کشور حضور دارند که قائمی موفق تر ...

ارکین نیوز- رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس از حضور تیم والیبال این شهرستان در مسابقات لیگ برتر با نام هاوش خبر داد و گفت: هم اینک ۱۱۰بازیکن گنبدی در لیگ ها و رده های سنی مختلف والیبال کشور حضور دارند که قائمی موفق ترین آنان است.

ابراهیم غفاری روز شنبه در نشست خبری باشگاه فرهنگی ورزشی هاوش که با حضور نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل باشگاه هاوش و جمعی از پیشکسوتان والیبال این شهرستان برگزار شد، افزود: برای موفقیت تیم هاوش حمایت جدی مسوولان از حامی مالی (اسپانسر) تیم ضروری است.
وی با بیان اینکه تیم والیبال گنبدکاووس طی سال های گذشته با نام های مختلف درلیگ برتر حضور داشته است، اضافه کرد: تیم والیبال این شهرستان بیشترین سابقه حضور در لیگ برتر را دارد و این موفقیت سبب شده است تا از گنبدکاووس به عنوان پایتخت والیبال ایران یاد شود.
رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس همچنین از درحال احداث بودن آکادمی و خانه والیبال شهرستان در زمینی به مساحت چهار هزار متر مربع در کنار سالن ورزشی المییک خبر داد و گفت: این مجموعه که دارای دو سالن ورزشی، خوابگاه، امکانات تمرین و بدنسازی خواهد بود، حدود ۴۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
غفاری افزود: برای احداث این مجموعه تاکنون هفت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار استانی هزینه شده است و تکمیل آن به ۲۳ میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز دارد که در صورت تامین تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
وی اضافه کرد: با بهره برداری از این مجموعه ورزشی، علاوه بر استعداد یابی و تریبت بازیکن در قالب مدرسه والیبال، درآمدهای خوبی نیز بدست می آید که می توان با آن در این رشته ورزشی محبوب، تیمداری کرد.
غفاری با تاکید بر ضرورت حمایت مسوولان استانی و شهرستانی از تیم والیبال هاوش گنبدکاووس، تصریح کرد: با احیای بند’ب’ قانون بودجه وزارت خانه ها، مسوولان بویژه نماینده مردم در مجلس می توانند از این منابع در جهت تامین رشد و توسعه ورزش و نیز هزینه های تیمداری بهره ببرند.
مالک و مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی هاوش نیز هدف از این حمایت مالی را توسعه والیبال و علاقه مندی خود به این رشته ورزشی و طرفداران و تماشاگران خونگرم آن در گنبدکاووس بیان کرد.
مهدی محمدی ضمن قدردانی از مسوولان گنبدکاووس بویژه نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی در اعلام حمایت از باشگاه هاوش، افزود: با اینکه هنوز وضعیت کادر فنی و بازیکنان مشخص نیست، اما هدف باشگاه استفاده از بازیکنان بومی و بستن تیمی درخور شان گنبدکاووس برای حضور قدرتمند در مسابقات امسال است.
وی گفت: درصورت تمایل بازیکنان گنبدی که هم اینک در دیگر تیم های والیبال کشور بازی می کنند، از وجود آنان نیز در تیم استفاده می شود ،ضمن اینکه برای تشکیل قدرتمند تیم هاوش از نقطه نظرات پیشکسوتان والیبال شهرستان استفاده می شود.
محمدی، وجه تمایز والیبال گنبدکاووس با دیگر شهرها را تماشاگران خونگرم آن دانست و اضافه کرد: والیبال دوستان گنبدی باید با یکدلی و پرهیز از مسائل حاشیه ای به تیم والیبال شهرستان کمک کنند تا مقامی درخور شان این شهرستان را کسب نماید.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۶۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و تیم والیبال آن سال گذشته با نام جواهری در لیگ برتر حضور داشت.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست