• تاریخ: 2018-10-17
  • شناسه خبر: 27264
  • 414 بازدید

تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس لیگ برتر را با پیروزی آغاز کرد

ارکین نیوز-تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس نخستین دیدار خود در سی و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر کشور را با پیروزی آغاز کرد. در هفته نخست سی و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر کشور ع ...

ارکین نیوز-تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس نخستین دیدار خود در سی و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر کشور را با پیروزی آغاز کرد.

در هفته نخست سی و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر کشور عصر امروز دو تیم شهرداری گنبدکاووس و شهروند اراک در سالن المپیک گنبدکاووس به مصاف هم رفتند که تیم میزبان در دیدار با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی دست یافت.

شهرداری گنبدکاووس در این مسابقه در گیم‌های اول، دوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۳ بر ۲۵ ، ۱۳ رب ۲۵ و ۲۹ بر ۳۱ پیروز شد.شهروند اراک هم تنها گیم سوم را ۲۱ بر ۲۵ از آن خود کرد.

این دیدار را بهروز جعفری و محمد عشق دوست به عنوان داوران اول و دوم قضاوت کردند و اسماعیل صباغ به عنوان ناظر داوری و حسین پورکاشیان به عنوان نماینده سازمان لیگ بر آن نظارت داشتند.

در ادامه این رقابت‌ها و در هفته دوم، چهارشنبه ۲ آبان شهرداری گنبدکاووس میهمان همنامش در ارومیه است.

در سی و دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران ۱۳ تیم پیکان، کاله مازندران، سایپا تهران، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، خاتم اردکان، شهرداری گنبدکاووس، شهرداری ورامین، فولاد سیرجان ایرانیان، درنا ارومیه، شهر آرا مشهد، عقاب نهاجا و شهروند اراک حضور دارند.

تیم‌ها در این فصل از رقابت‌ها در یک گروه ۱۳ تیمی به صورت و رفت برگشت به مصاف یکدیگر می‌روند و ۸ تیم برتر راهی مرحله پلی‌آف خواهند شد/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست