• تاریخ: 2016-02-01
  • شناسه خبر: 14061
  • 421 بازدید

تیم والیبال جواهری گنبد در خانه نتیجه را به پیکان تهران واگذار کرد

ارکین نیوز-در هفته بیستم مسابقات لیگ برتر والیبال کشور، بازرگانی جواهری گنبد در خانه خود میزبان پیکان تهران بود که در پایان، نتیجه را سه بر هیچ به میهمان خود واگذار کرد. این مسابقه شامگاه یکشنبه در سالن المپیک گنبدکاووس ...

ارکین نیوز-در هفته بیستم مسابقات لیگ برتر والیبال کشور، بازرگانی جواهری گنبد در خانه خود میزبان پیکان تهران بود که در پایان، نتیجه را سه بر هیچ به میهمان خود واگذار کرد.

این مسابقه شامگاه یکشنبه در سالن المپیک گنبدکاووس و در حضور حدود سه هزار و ۵۰۰تماشاچی مشتاق والیبال این منطقه برگزار شد و پیکان تهران در همان گیم اول بازی با تحمیل برتری خود به میزبان ، با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به برتری دست یافت.

در گیم دوم نیز برتری شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان تهران ادامه یافت و این گیم نیز با نتیجه ۲۵ بر ۱۶ به سود این تیم خاتمه یافت .
تلاش بازیکنان جواهری گنبد در گیم سوم نیز نتیجه ای برای این تیم به همراه نداشت و این گیم نیز با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود پیکان تهران خاتمه یافت تا این تیم در نتیجه کلی نیز سه بر هیچ برنده این دیدار باشد و جایگاه خود را در رده دوم جدول مسابقات تثبیت کند.

این مسابقه با قضاوت علیرضا قریب به عنوان داور اول و مرتضی علایی به عنوان داور دوم برگزار شد و اسماعیل صباغ نیز بر روند بازی نظارت داشت.

تماشاگران گنبدی از گیم دوم این بازی، تیم پیکان تهران و فرهاد قائمی و سلیم چپرلی بازیکنان گنبدی این تیم را تشویق کردند و اعتراض خود را به کسب نتایج ضعیف جواهری گنبد و نیز اسپانسر تیم برای حل نشدن مشکلات تیم نشان دادند.

جواهری گنبد که امید خود را برای صعود به مرحله پلی آف از دست داده است، پیش از این بازی با ۱۷ امتیاز در رده دهم جدول مسابقات قرارداشت.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست