• تاریخ: 2016-01-18
  • شناسه خبر: 13414
  • 421 بازدید

تیم والیبال جواهری گنبد در خانه نتیجه را به آرمان اردکان واگذار کرد

ارکین نیوز- تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبدکاووس در یکصدمین بازی لیگ برتر والیبال مردان کشور شامگاه یکشنبه در سالن المپیک این شهر میزبان تیم آرمان ورزشی اردکان بود که این بازی با نتیجه سه بر صفر به سود تیم میهمان خاتمه ...

ارکین نیوز- تیم والیبال بازرگانی جواهری گنبدکاووس در یکصدمین بازی لیگ برتر والیبال مردان کشور شامگاه یکشنبه در سالن المپیک این شهر میزبان تیم آرمان ورزشی اردکان بود که این بازی با نتیجه سه بر صفر به سود تیم میهمان خاتمه یافت.

این بازی در قالب هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر والیبال برگزار شد و تیم آرمان ورزشی اردکان برتری خود در مقابل میزبان را از آغاز به نمایش گذاشت و در گیم اول با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسید.

در گیم دوم بازی نیز تلاش های عظیم جزیده سرمربی بازرگانی جواهری گنبد و یاران او در زمین بی نتیجه بود و آرمان ورزشی ازدکان با حفظ برتری خود با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسید.

برتری تیم میهمان در گیم سوم این بازی چشمگیرتر هم شد و آرمان اردکان در این گیم، تیم جواهری گنبد را در امتیاز ۱۵ متوقف کرد و با برتری ۲۵ بر ۱۵ در این گیم، در نتیجه کلی نیز سه بر صفر پیروز این دیدار در خانه حریف خود شد.

پیش از این بازی، آرمان ورزشی اردکان و بازرگانی جواهری گنبد به ترتیب با ۱۸ و ۱۶ امتیاز در رده های نهم و دهم جدول دوازده تیمی رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور قرار داشتند.

بهروز جعفری به عنوان داوری اول قضاوت این دیدار را برعهده داشت و وحید پورکاشیان به عنوان داور دوم وی را در امر قضاوت یاری کرد؛ نظارت این بازی نیز بر عهده اسماعیل صباغ بود.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست