• تاریخ: 2015-11-02
  • شناسه خبر: 9995
  • 517 بازدید

تیم والیبال جواهری گنبدکاووس دومین پیروزی خود را در لیگ برتر کسب کرد

ارکین نیوز-تیم والیبال جواهری گنبدکاووس درهفته سوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران، یادواره ۲۰۰شهید والیبالیست، با نتیجه سه بر صفر بر میهمان خود تیم گوهر کویر زاهدان غلبه و دومین پیروزی این فصل خود را ...

ارکین نیوز-تیم والیبال جواهری گنبدکاووس درهفته سوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران، یادواره ۲۰۰شهید والیبالیست، با نتیجه سه بر صفر بر میهمان خود تیم گوهر کویر زاهدان غلبه و دومین پیروزی این فصل خود را کسب کرد.

دراین دیدار که شامگاه یکشنبه درسالن ورزشی المپیک شهر گنبدکاووس و با حضور افزون بر سه هزار تماشاگر خونگرم این شهر برگزار شد، تیم جواهری در سه ست (گیم) پیاپی و با نتیجه ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۹ تیم گوهر کویر زاهدان را با شکست بدرقه کرد.
برتری تیم میزبان در این دیدار کاملا مشهود بود و تشویق های بی امان طرفداران خونگرم گنبدی نیز روحیه بازیکنان جواهری را مضاعف کرده و به بازی آنان شادابی و طراوت می بخشید.
در این دیدار تیم جواهری گنبدکاووس با ترکیب رسول آقچلی، اسماعیل مسافر، سخی عیدی، متین تکاور، یوسف توینقلی و وفا زیتونلی و به سرمربیگری عظیم جزیده، بازی را آغاز کرد.
تیم گوهر کویر زاهدان نیز با ترکیب فرهاد عادلی، علی تقی نژاد قشنگه، امیر گلریز شمامی، علی اصغر میرحسینی، رضا خداپرست و سعید محمدحسنی و به سرمربیگری اصغر عصاری نائینی، بازی را آغاز کرد.
قضاوت این مسابقه نیز بر عهده محمد ابراهیم زاده به عنوان داور اول و اسماعیل رزقی به عنوان داور دوم از داوران بین المللی کشور بود ضمن اینکه محمود کشفی به عنوان نماینده فدراسیون و ناظر فنی مسابقه و احمد بندری نیز نماینده سازمان لیگ برتر والیبال بود.
تیم حواهری گنبدکاووس با این برد و کسب سه امتیاز خانگی درمجموع، هفت امتیازی شد و در هفته چهارم این مسابقات، روز ۱۳ آبان در ورامین مهمان متین صالحی این شهر است.
تجلیل از رسول آقچلی و اسماعیل مسافر دو بازیکن ملی پوش گنبدی تیم ملی نوجوانان کشور ازسوی شهرداری و شورای اسلامی این شهر با اهدای لوح سپاس و هر کدام دو سکه تمام بهار آزادی از حاشیه های این دیدار بود.
شهرستان گنبدکاووس که از آن به پایتخت والیبال ایران یاد می شود، با افزون بر ۳۲۵ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
تیم والیبال جواهری گنبد در هفته نخست بازی های این فصل، تیم ثامن الحجج خراسان را با نتیجه سه بر یک شکست داد و در بازی دوم خود در تهران، نتیجه را به تیم سایپا واگذار کرده بود و تیم گوهر کویر زاهدان نیز با شکست امروز خود در برابر تیم جواهری گنبد، سومین شکست پیاپی خود در مسابقات لیگ برتر والیبال را تجربه کرد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست