• تاریخ: 2015-01-24
  • شناسه خبر: 978
  • 1,673 بازدید

تیم فوتبال شهدای آق قلا با ۱۰ گل عقاب کلاله را بدرقه نمود

ارکین نیوز-از سری مسابقات جام حذفی فوتبال استان گلستان ،یک دیدار در آق قلا برگزار شدکه در آن بازی تیم خوش ترکیب و خوش استیل شهدای آق قلا با مدیریت خوب محمدباقر عباسی با ۱۰ گل عقاب کلاله را بدرقه کرده و به فینال مسابقات ر ...

Picture 954
ارکین نیوز-از سری مسابقات جام حذفی فوتبال استان گلستان ،یک دیدار در آق قلا برگزار شدکه در آن بازی تیم خوش ترکیب و خوش استیل شهدای آق قلا با مدیریت خوب محمدباقر عباسی با ۱۰ گل عقاب کلاله را بدرقه کرده و به فینال مسابقات رسید.
در این بازی کلاله ای ها در دقایق اول بازی در دقیقه ۵بازی قبل از اینکه موتور تیم آق قلا گرم شود به گل رسیدند،بازیکنان تیم شهدای آق قلا که حریف را دست کم گرفته بودند با خوردن این گل به خود آمده و سریع دو گل توسط احد میزاعلی و نجیب کوچکی به ثمر رساندند.
در ادامه بازی دوباره آق قلایی ها بودند که با توجه با اینکه نبض بازی را بدست گرفته بودند چهاربار توسط یگن محمدگلی پور،عادل جمالی،عبدالرئوف یلقی و نجیب کوچکی دروازه حریف را گشودند تا بازیکنان عقاب کنترل خود و بازی را از دست بدند و بااخراج مربی خود سه گل دیگر خوردند،این گلها را کریم شایسته ،منصور قلی خانی ویگن محمد گلی پور به بار نشاندندکه نیمه اول با این ۹گل آق قلا تمام شد.
با شروع نیمه دوم و تعویض سه بازیکن اصلی ،شور و هیجان نیمه اول بازی از بین رفت و در ادامه پاس زیبای نجیب کوچکی را جمیل قوانج زاده به گل زیبا تبدیل کرد. شایان ذکر است که تیم فوتبال شهدای آق قلا در فینال با شاهین بندرگز مصاف خواهد کرد.دیگر بازیکنان شهدای آق قلا جلال نیکخوی سید، طالب اسماعیلی،غفارعاشورپور،محمدایری،رحیم چوگان،پویامقصودلو،مهدی نوروزپور و….
سرپرست:تانی کاظمی مربیان:عبدا…شایسته،محمدناصری وجبارسخندان تدارکات :غلامعلی ناصری

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست