• تاریخ: 2015-05-14
 • شناسه خبر: 4023
 • 1,047 بازدید

تیم شهدای آق قلا قهرمان دوجام فوتبال گلستان در آستانه فروش

ارکین نیوز-تیم فوتبال شهدای آق قلا قهرمان فوتبال لیگ برتر و جام حذفی استان گلستان در سال۹۳،بدلیل عدم حمایت مسئولین امر در آستانه فروش قرار دارد. محمدباقر عباسی مدیر تیم فوتبال شهدای آق قلا با ذکر مطلب فوق گفت:تااکنون چند ...

IMG_01081
ارکین نیوز-تیم فوتبال شهدای آق قلا قهرمان فوتبال لیگ برتر و جام حذفی استان گلستان در سال۹۳،بدلیل عدم حمایت مسئولین امر در آستانه فروش قرار دارد.

محمدباقر عباسی مدیر تیم فوتبال شهدای آق قلا با ذکر مطلب فوق گفت:تااکنون چندین جلسه با اداره ورزش آق قلا گذاشتیم ولی هیچگونه نتیجه نگرفته و حمایتی از ما نشده است.

وی با ابراز گله مندی از مسئولین امر گفت:این تیم آق قلا برای اولین بار است که در یک سال قهرمان دوجام شده و امسال به عنوان نماینده گلستان در مسابقات کشوری شرکت میکند، ولی بعلت عدم حمایت مسئولین در آستانه فروش می باشد.

عباسی از کلیه بازیکنان،مربیان و سرپرست تیم که در سال گذشته همکاری نزدیکی جهت قهرمانی این تیم داشتند ، تقدیرنموده و یادآورشد:من از دی ماه سال قبل دنبال اسپانسربودم ولی هیچگونه همکاری با من نشده و به در بسته خوردم.

وی گفت:دین خودم را برای شهر آق قلا که قول قهرمانی استان را داده بودم ادا نمودم ومردم و ورزشکاران آق قلا بدانند که سهل انگاری و کم کاری از طرف متولیان امر می باشدکه وضعیت این تیم به این روز افتاده است.
در روزهای آینده از این تیم بیشترخواهید شنید

 • ,ورزشکاران - 2015-05-15 در 10:47 ق.ظ

  خدا پدر مادر ت را بیامرزد آقای عباسی. دستت درد نکند.واقعا گل کاشتی. اما از اداره ورزش وجوانانی که تا به الان ازتغیر ریاستش هیچگونه کار مفید اجرایی {به جز}تشکیل جلسه.چیز خاصی مشاهده نشده. نه به والیبال.ونه به سوارکاری ونه حتی به فوتبال هیچگونه /خدمت که چه عرض کنم /حتی نیم نگاهی هم نداشته. {واقعا خدا قوت آقای عباسی}

 • شهروند آق قلایی - 2015-05-15 در 12:16 ب.ظ

  یعنی مسئولین آق قلا تا این حد …………….هستن که توان فرستادن یک تیم به مسابقات زیر گروه را ندارن ؟ واقعا که …
  مگه کجاست …………………
  واقعا جای تاسف داره با این مسئولین !!!!

 • ناشناس - 2015-05-15 در 8:22 ب.ظ

  مسئولین ……….. آق قلا حیف این همه زحمت فوتبال که هدررفت…براشون متاسفم درپیشگاه خداوند امیدوارم بتونندجواب بند..

 • آق قلا چی - 2015-05-16 در 11:27 ق.ظ

  آقای عباسی شما و آقای شایسته کمر به قهرمانی تیم بسته بودین تا سرمایه تونو با جوانان آق قلایی دو برابر کنین و با زحمت این جوانان پولی به جیب بزنین که موفق شدین به شما تبریک میگم که اینقد زرنگ بودین.الکی اداره یا مسولین را قاطی سواستفاده هایتان نکنید.یک اداره که نمیتواند برای بالا بردن نام امثال شما از بیت المال خرجتان بکند. شما بروید با شایسته فکری برای پولی که از فروش تیم میرسد بکنید و پول جوون هایی که از دل و جون براتون زحمت کشیدن رو بدهیدبه خدا گناه دارد.شایسته که شناخته بود حالا مردم آق قلا شما راکه مثل شایسته زرنگ تشریف داشتین رو شناختن.خدا به دادفوتبالی برسد که دست شماها افتاده است.خدمت شما با شایسته بیشتر به نفع دیگر شهر های استان بوده است نه اق قلا.آق قلا فقط سود مالی و شخصیت ظاهری برایتان داشته است. مدیر محترم سایت لطفا سانسورنکنید تا همه ی نظرها دیده شود.همش به نفعشان نباشد.

  • امیر - 2015-05-16 در 8:01 ب.ظ

   دوست عزیزآقای الف.شما که با آقایان عباسی و شایسته مشکل دارید نباید این ماجرا را قاطی این موضوع میکردیدمگه اداره ورزش چکاره است؟!اسمش روشه متولی ورزش.اگر نمیخواد حمایت کنه این همه نباید بدوانه ودنبال نخود سیاه بفرسته..تیم هم که شخصی نیست!بنام شهدای آق قلا ! در این مورد که اداره حتی چپ هم به این تیم نگاه نکنه شما سریع طلبکار میشیددرسته؟چون وظیفه اش است که حمایت کنه چه مادی چه معنوی؟یکمی هم انصاف داشته باشیدو با آبروی یک شخص بازی نکنید!

 • امیر=فهمیده - 2015-05-16 در 10:38 ب.ظ

  امیر جان .حالا اینجا تیم اگه مربوط به شهدا و اداره متولی ورزش است اگر تیم فروخته شود پولش بین چه کسانی تقسیم میشود؟
  جواب این سوالو بده لطفا.

  • modir - 2015-05-16 در 11:04 ب.ظ

   برادر عزیز احمدخان با فرهنگ.ببین اینجا بحث فروش یا غیرفروش را نداریم.بحث این است که تیم برای شهر بنام شهداست .وظیفه اداره ورزش هم این است که در حد توانش باید کمک کنه.اگر از لحاظ مالی نمیتونه باید یک راه حل پیداکنه و پرسنل تیم بشینه و این مشکل را حل کنه.نه که هر روز جلسه بزارن ونتیجه نگیرنند. اگر اداره ورزش بخواد واقعا کمک کنه راههای زیادی داره که بتونه تیم را اعزام کنه.وقتی به این تیم نمیتونند در حین مسابقات یک زمین جهت مسابقه آماده کنند چه انتظاری میتوان از متولیان امر داشت….اگر این تیم به شهر دیگری بری به نظرشما آرزوی چندین ساله این شهر دوباره در یادها زنده میشه.پس بجای اینکه همدیگر را بکوبیم عقلهای خود را روی هم بزاریم واین تیم را از منجلاب سختی که گیر کرده نجات دهیم.به امید موفقیت شما در سال بعد و در تیم جدید

 • پیشکسوت - 2015-05-17 در 3:16 ب.ظ

  آقای عباسی عزیز:درسته که شما امسال اومدین تیم رو جمع کردین خرج کردی هزینه کردی وتیم رو به مقامی رسوندی دستتون دردنکنه.. اما معلوم میشه شما هیچ گونه معلوماتی از نتیجه های چندین ساله این تیم قدیمی رو ندارین..و میایین میگین (برای اولین باره تیم آق قلا تویک سال به دوجام رسیده) عرض کنم نه آقای عباسی همین سه چهارسال پیش همین تیم با اسپانسری آقای دکتررحمانی به نام تیم(کیمیارشدآق قلا)باکمترین هزینه با بچه های خود آق قلا اومدبا اقتدار دو جام رو آورد.و همون سال توهردو جام کشوری شرکت کرد..درسته نتیجه ایی حاصل نشد اما بازم دستش دردنکنه همه بازیکنها..همه مردم اذش راضی بودند اما شما میاین….

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست