• تاریخ: 2015-02-11
  • شناسه خبر: 1551
  • 1,051 بازدید

تیم اداره گاز آق قلا مقام اول فوتسال شرکت گاز گلستان

ارکین نیوز – به مناسبت ایام ا… دهه فجر گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه والیبال کارکنان در محل مجموعه ورزشی شهید گرزین شرکت برگزار نمود. بنابراین گزارش در این دوره از مسابقات ...

unnamed17
ارکین نیوز – به مناسبت ایام ا… دهه فجر گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی یک دوره مسابقه والیبال کارکنان در محل مجموعه ورزشی شهید گرزین شرکت برگزار نمود.

بنابراین گزارش در این دوره از مسابقات ۷ تیم از واحدهای ستاد، حراست، پیمانکاران و ادارات گاز رامیان، بندرگز، مینودشت و آق قلا در دو گروه بصورت دوره ای با هم رقابت کردند.

در پایان مسابقات پس از ارائه بازیهای جذاب و دیدنی تیم اداره گاز آق قلا مقام اول را از آن خود کرد و تیمهای ستاد و پیمانکاران بترتیب مقام دوم و سوم را بدست آوردند که در پایان مراسم از اعضای تیمهای برتر تجلیل بعمل آمد.

در مراسم اختتامیه بازیها مهندس جمال لیوانی مدیرعامل گاز گلستان با تبریک دهه مبارک فجر، از برگزاری منظم بازیها و انجام رقابتهای جذاب، دیدنی و جوانمردانه ابرازخرسندی نمود و گفت: این مسابقات به منظور ایجاد انگیزه و افزایش نشاط همکاران برنامه ریزی و انجام شده است.

وی در ادامه با اشاره به نقش بسیار موثر ورزش در سلامت و شادابی کارکنان و خانواده آنها، بر تلاش در زمینه تقویت امورات ورزشی و استمرار این مسابقات تاکید کرد.

شایان ذکر است امور ورزشی شرکت گاز استان گلستان همه ساله در مناسبتهای ملی و مذهبی مسابقاتی را در رشته های مختلف ورزشی در سطح شرکت برگزار می کند که با استقبال خوبی همراه می باشد./رادکانا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست