• تاریخ: 2016-06-02
  • شناسه خبر: 18219
  • 331 بازدید

تکمیل مجموعه ورزشی تختی بندر ترکمن یکی از بزرگترین آرزوهای مردم است

ارکین نیوز – عبدالحکیم فیروزی در مراسم تجلیل از هیات های ورزشی در بندرترکمن با اشاره به شعار سال رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی اظهارداشت:اگر قرار است در سال اقتصاد مقاومتی موفق باشیم یکی از شاخصه های اقتصاد وجود انس ...

ارکین نیوز – عبدالحکیم فیروزی در مراسم تجلیل از هیات های ورزشی در بندرترکمن با اشاره به شعار سال رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی اظهارداشت:اگر قرار است در سال اقتصاد مقاومتی موفق باشیم یکی از شاخصه های اقتصاد وجود انسانهای سالم است چرا که بودن انسانهای سالم وتندرست نمی توان در اقتصاد موفق بود.

فرماندار بندرترکمن با تشکر از مدیرکل ورزش وجوانان استان در برگزاری نخستین المپیادورزشی استان به عنوان یکی از اقدامات باارزش زیر ساختی در سطح استان ضمن اشاره به انتظارات مردم شهرستان وکمبودهای موجود در بخش فضاهای ورزشی افزود:سالن تختی یکی از مهمترین انتظارات مردم شهرستان است،پروژه ای که طی سالهای متمادی راکد مانده ویکی ازدرخواستهای مکرر مردم وورزشکاران این شهرستان است که زودتر تکمیل شود.

وی ادامه داد:با توجه اینکه این مجموعه بزرگ ورزشی در وسط شهر نیز قرار دارد وهنوز تکمیل نشده جلوه مناسبی نیز در سطح شهرستان نداشته لذا می طلبد بزرگترین آرزوهای مردم این شهرستان بعد از سالها بالاخره محقق شود.

نماینده عالی دولت در بندرترکمن با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان د ر استعدادهای ورزشی خاطرنشان کرد:باتوجه به ظرفیت بالای استعدادهای ورزشی مردم در حوزه های مختلف ،عنایت ویژه وخاصی را می طلبد وشرایطی که باید با سرمایه گذاری لازم در این بخش صورت گیرد.

فرمانداربندرترکمن اذعان داشت:یکی از ظرفیتهای بزرگ که در همه شهرها وجود دارد ودر بندرترکمن ویژه است ظرفیت واستعدادهای قابل توجه در روستاهاست به نحوی که روستای های بندرترکمن قهرمانهای ملی باارزشی وجود دارند که نیازمند توجه ویژه از سوی مسولین هستند .

وی با اشاره به مشکلات موجود در همه ارگانها وسازمانها یادآورشد:برای ایجاد انکیزه بهترکارهای مناسبی باید صورت گیرد انشاالله با حضور پربرکت مدیر کل اداره ورزش وجوانان استان شرایط جدید وآغازی نوین برای توسعه شهرستان فراهم شود./ اوای ترکمن

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست