• تاریخ: 2018-03-15
  • شناسه خبر: 25654
  • 335 بازدید

تور جهانی عمان؛ دو نماینده ایران در جمع هشت تیم برتر

ارکین نیوز-تیم های ملی الف و ج والیبال ساحلی ایران با کسب دو پیروزی متوالی در جدول اصلی تور جهانی تک ستاره عمان به جمع هشت تیم برتر این رقابت ها صعود کردند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای جدول اصلی تور ج ...

ارکین نیوز-تیم های ملی الف و ج والیبال ساحلی ایران با کسب دو پیروزی متوالی در جدول اصلی تور جهانی تک ستاره عمان به جمع هشت تیم برتر این رقابت ها صعود کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای جدول اصلی تور جهانی تک ستاره عمان از صبح امروز (پنج‌شنبه) در زمین‌های ساحلی شهر مصنعه آغاز شد.

تیم ملی الف ایران (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) که در گروه A قرار داشت و در نخستین مسابقه خود نماینده کشور میزبان را شکست داده بود، در دومین مسابقه این مرحله به مصاف نماینده سوئیس رفت و با شکست حریف اروپایی به جمع هشت تیم برتر صعود کرد.

رئوفی و سالمی در این مسابقه در دو ست متوالی و با امتیازهای ۲۱ بر ۱۳ و ۲۱ بر ۱۵ سوئیس (کیسلینگ – زندبرگن) را شکست دادند و به عنوان تیم سرگروه به مرحله یک چهارم نهایی و جمع هشت تیم برتر صعود کرد.

همچنین تیم های ملی ب (عباس پورعسگری – آرش وکیلی) و ج ایران (آق محمد سلاق – حامد میرزاعلی) که در گروه C این رقابت‌ها قرار داشتند، در دومین دیدار جدول اصلی به مصاف یکدیگر رفتند که سلاق و میرزاعلی با شکست دو بر یک حریف خود راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.

پورعسگری و وکیلی در ست دوم ۲۱ بر ۱۶ به پیروزی رسیدند، اما در ست های اول و سوم با امتیازهای ۲۱ بر ۱۱ و ۱۵ بر ۹ مغلوب تجربه دیگر تیم ایرانی شدند. تیم پورعسگری و وکیلی فردا به مصاف سوئیس می روند و در صورت شکست این تیم به جمع هشت تیم برتر این رقابت ها صعود می کنند.

رضا نائینی به عنوان سرمربی، آرش رامسری (مربی) و محمد خلیلی به عنوان سرپرست ملی‌پوشان ایران را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست