• تاریخ: 2015-08-24
 • شناسه خبر: 7422
 • 2,090 بازدید

ترکمن دیار آق قلا با ۳ گل پرسپولیس کردکوی را بدرقه کرد

ارکین نیوز-از سری مسابقات لیگ دسته دو فوتبال گلستان ،در آق قلا تیم ترکمن دیار این شهر میزبان پرسپولیس کردکوی بود که در پایان مسابقه تیم جوان وبا انگیزه آق قلایی با مدیریت خوب مسعود توکلی با نتیجه ۳-۲بر این تیم کردکویی پی ...

ارکین نیوز-از سری مسابقات لیگ دسته دو فوتبال گلستان ،در آق قلا تیم ترکمن دیار این شهر میزبان پرسپولیس کردکوی بود که در پایان مسابقه تیم جوان وبا انگیزه آق قلایی با مدیریت خوب مسعود توکلی با نتیجه ۳-۲بر این تیم کردکویی پیروز شد.

در شروع بازی تیم ترکمن دیار آق قلا با گل زیبایی جمیل قوانج زاده که از شهدا به این تیم پیوسته،به گل رسیدند و در ادامه بازی دوباره این تیم آق قلایی بود که با پاس زیبایی این باریکن به پیمان قریشی گل دوم میزبان به ثمر رسید و با این نتیجه تیمها به رختکن رفتند.

در نیمه مربیان، تیم مهمان از غفلت مدافعان استفاده کرده و گل اول خود را به ثمر رساندند و این با نوبت ترکمن دیار بود که دوبار جمیل تیزپای آق قلا با حرکت زیبایی خود گل سوم میزبان را به بار نشاند.این در حالی است که با آمدن شمس الدین خاکپور یکی از مدافعان مستحکم وقدیمی های این تیم ،از حملات تیم مهمان کاسته شد.

در ادامه حمات مستمر و طوفانی تیم کردکوی در هوای بارانی که لطافت خاصی را به این بازی داده بود تیم پرپولیس به یک گل دیگر رسید و بازی با نتیجه ۳-۲ به سود ترکمن دیارپایان یافت.

در خاتمه از زحمات ناصر شیرمحملی (اقه)و طاهر اسماعیلی نباید به سادگی گذشت که با مدیریت خوب مسعود توکلی در این مسابقات شرکت می کنند.
images (1)

 • جلیل صحنه - 2015-08-24 در 9:45 ب.ظ

  با تشکر از شما اقای کاظمی بابت بازتاب سریع اخبار شهرستان

 • همشهری - 2015-08-25 در 12:20 ب.ظ

  از بازیکنان تیم ترکمن دیارم بابت این نتیجه تشکر میکنیم// از جناب مسعود توکلی که خود ایشان پیشکسوت فوتبال شهرستان آق قلا هم است بابت مدیریت خوبش کمال تقدیر را داریم واز اقایان ناصر شیرمحمدلی (اقه)وطاهر اسماعیلی که هر دوی این عزیزان با کمترین امکانات موجود بهترین خدمات را برای شهرمان در رشته فوتبال انجام میدهند امیدواریم که مسئولان نین نگاهی به این تیمها داشته باشند تا ورزش در شهرستان به نحو احسنت پیش بره////

 • FIFA SPORT - 2015-08-30 در 9:56 ق.ظ

  آرزوی موفقیت برای تیم ترکمن دیار و تقدیرو تشکر از زحمات مربیان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست