• تاریخ: 2015-09-08
  • شناسه خبر: 7951
  • 1,337 بازدید

تحلیل مسابقات هفته اول کورس پائیزه آق قلا

ارکین نیوز-خداوردی طعنه:در کورس اول اسبها که در نژاد ترکمن در سن ۳تا۵سال واز امتیاز ۸تا۱۴ در مسافت ۱۰۰۰متربه رقابت می پردازند،، بیشترین شانس کسب عنوان را به اسب زومبا وساریا دادند که در کنار این دو اسب ، اسب شدو هم آماده ...

ارکین نیوز-خداوردی طعنه:در کورس اول اسبها که در نژاد ترکمن در سن ۳تا۵سال واز امتیاز ۸تا۱۴ در مسافت ۱۰۰۰متربه رقابت می پردازند،، بیشترین شانس کسب عنوان را به اسب زومبا وساریا دادند که در کنار این دو اسب ، اسب شدو هم آماده نشان میدهد، دوستداران اسبدوانی در این دور از اسب آشیل یزدانی هم غافل نخواهند بود .

در دور دوم از هفته اول مسابقات شهرستان آق قلا اسبها در نژاد دوخون ۲سال که همگی برای اولین بار یک میدان مسابقه رسمی را تجربه میکنند اسبها برای کسب عنوان شانس برابری دارند اما در این بین استاد آق اویلی صداقت از آماده بودن اسبش گفته واسب مهگل هم بخاطر داشتن پدر ومادر خوب ونتیجه های کسب شده از طرف مربی آن اسب ،نوید خوب دویدن این اسب را میدهد. در این دور اسب خان سونا هم در آمادگی خوبی بسر میبرد که به تازگی از کوه های دماوند با تمریناتی که مربی آن رمضان آچاک برایش در نظر گرفته، برگشته و در این بین اسب آتوسا هم در آمادگی خوبی بسر میبرد.

در دور سوم اسبها در نژاد دوخون ۲ساله در مسافت۱۰۰۰متر ، اسب قزل داغ که مربی جوان شهرام خوجملی هم انتظار فراوانی دارد. در این دور اسب سدرا که مربی باتجربه ای را یدک میکشد واسب پرین گل هم در آمادگی خوبی بسر می برد ، جان کازوی هم باید این بار سنت شکنی کند وشامی شیرمحمدلی را شاد کند و البته سایرین هم رقبای سرسختی هستنند .

در دور چهارم اسبها در نژاد دوخون در امتیاز ۱۶تا۲۲در سن ۳تا۷سال ،اسب سل بیکو به نظر خیلی از عزیزان ودوستداران اسب شانس اول واسب پیرلو با مربی جوانش ابراهیم قلرعطاکه امیدوار است دست پر از میدان خارج شود ،در این دور اسب وین لای وناز رمبو هم رقبای سرسختی هستنند ،اسب گل سنگام که در شهر خود کورس میکند اهالی محله طعنه شهر آق قلا هم چشم انتظار این اسب را برای جایزه دارند ودر این بین اسب تیپ آندتل هم آماده نشان میدهد به شرطی که استارت تیزی در مسابقه بزند .

در دور پنجم هم اسبها درنژاد دوخون در سن ۳تا۴سال در امتیاز ۸تا۱۲، اسب آنیسا بعد از مدتها پابه میدان مسابقه میگذارد واسب داز سالار که شنیده ها از آمادگی خوب این اسب دارد واسب کومانچی که خط تیره نژادی خوبی هم دارد امیدوار است که کسب مقام داشته باشد و البته در این دور نباید از نیولیزا واسپانتا هم غافل شد .

در دور ششم از این هفته اسبها در نژاد دوخون در سن۳تا۵سال در امتیاز ۲۴تا۳۴، اسب اورتیناز شانس اول کسب قهرمانی را دارد واسب ایزایمر ونادی ناز وصدرانا قهرمان بندر ترکمن هم شانس به مراتب بیشتری دارند.

در دور هفتم اسبها درنژاد دوخون سن۳سال در امتیاز ۲تا۶، اسب آتیس با تعویض مربی خود واسب آل پهلوان در صورت بیرون آمدن از دپار واسب گل بالام واسب کاسترا هم برای کسب عنوان رقابت سرسختی باهم خواهند داشت در این دور مربی طواق یلمه هم در انتظار مونیک برای کسب عنوان خواهد ماند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست