• تاریخ: 2015-05-26
  • شناسه خبر: 4358
  • 865 بازدید

تحلیلی بر اسبهای شر کت کننده آق قلا در هفته پانزدهم کورس بهاره گنبد

ارکین نیوز:خداوردی طعنه-در دور اول که مختص اسبهای ن‍‍ژاد ترکمن ۳تا۵سال است ،اسب آی تکه با مالکیت مهندس حاج رضا یلمه ومربیگری الیاس زارعی که این بار انتظار زیادی برای مقام دارند،رقیبانی همچون دل پسند،یادگار قرتپه وبرلشیک ...

images (1)
ارکین نیوز:خداوردی طعنه-در دور اول که مختص اسبهای ن‍‍ژاد ترکمن ۳تا۵سال است ،اسب آی تکه با مالکیت مهندس حاج رضا یلمه ومربیگری الیاس زارعی که این بار انتظار زیادی برای مقام دارند،رقیبانی همچون دل پسند،یادگار قرتپه وبرلشیک را در کناردارد.

در دور دوم اسب مایسا گل با مربیگری سبحان پقه که این فصل فعلا نتوانسته مقامی کسب کنه تمام تلاشش را به کار خواهد برد که عنوانی را کسب کند وهمه اسبهای این دور برای همدیگر رقبای ناشناخته است.

در دور چهارم از این هفته اسب یاد سوبیسکی با مالکیت نوذر صحنه همان فوتبالیست آق قلایی که مربی جوانی مثل حکیم سوقی تلاش بر این دارد که دست پر از گنبد برگردد.اسبهایی آیرون لیدی وماه بالام وسلیقه سایلان رقبای جدی تری نسبت به سایرین هستنند.

در کورس پنجم اسب میس مامبو که از پدر ومادری پرآوازه بدنیاآمده {با مالکیت مجید صحنه والیبالیست اسبق بانک ملی ومزرعه نمونه آق قلا} شدیدا انتظار کسب مقام را دارند قار محمد گری مربی جوان استرس عجیبی تا پایان مسابقه خواهد داشت.دیگر اسب این دور آرت بوی فراری که با استارتهای اولیه خودش تماشاگران را حسابی به وجد می اورد مرحوم وهاب هوزیاری مالک اسب و عبد الخالق ایری هم مربی ان است.

در دور ششم اسب ماریانا با مربی گری رمضان آچاک شانس کمتری نسبت به سایر حریفان خودش در این دور داردو در دور پایانی این هفته نیز اسب بارباریتس با مربی اراز زارعی که این روزها دوران مصدومیت خود را میگذراند با مالکیت مجید تبریز در دوری قرار دارد که همه اسبها شانس کسب عنوان را دارند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست