• تاریخ: 2019-01-08
  • شناسه خبر: 27792
  • 372 بازدید

تجلیل از ۴۰ نخبه و برتر فرهنگی،علمی و ورزشی شهرستان آق قلا در دهه فجر

ارکین نیوز-رئیس شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان آق قلا با اشاره به اینکه همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ۴۰ نخبه و برتر فرهنگی،علمی و ورزشی شهرستان آق قلا تجلیل خواهد ...

ارکین نیوز-رئیس شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان آق قلا با اشاره به اینکه همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از ۴۰ نخبه و برتر فرهنگی،علمی و ورزشی شهرستان آق قلا تجلیل خواهد شد

وی گفت: اجرای سرود۱۳۵۷ نفری دانش آموزان در راهیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، جشن کودک در پارک ها ، نشست اساتید دانشگاهها با جوانان با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی،تجلیل از متولیدن ۱۲ و ۲۲ بهمن،دیدار با چهل خانواده شهید،برگزاری چهل محفل انس با قرآن و گفتمان دینی و بصیرتی از دیگر برنامه های نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است .

امام جمعه شهرستان آق_قلا و مشاوراستاندار در امور اهل سنت استان با تاکید بر اینکه برنامه های ۴۰ سالگی انقلاب تنها با دهه فجر محدود نمی شود افزود : از دی ماه تا پایان بهمن و در اسفندماه نیز برنامه های ویژه چهل سالگی انقلاب اجرا خواهد شد.

برگزاری مسابقات ورزشی از دیگر برنامه هایی است که در این ایام با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان با هماهنگی مدیران دستگاههای اجرایی اجرا می شود .

این مسابقات ورزشی همچون مسابقات تیراندازی مدیران و فوتسال در راستای کاهش آسیب های اجتماعی برگزار خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست