• تاریخ: 2015-07-22
  • شناسه خبر: 6453
  • 719 بازدید

بندر ترکمن میزبان اولین جشنواره سنتی کاراته ایران

ارکین نیوز – اولین جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک کیوکوشین ایران با حضور مدیران اجرایی این دوره از مسابقات در اداره کل ورزش و جوانان گلستان برگزار گردید . این دوره از مسابقات با حضور حدود ۳۰۰ ...

ارکین نیوز – اولین جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک کیوکوشین ایران با حضور مدیران اجرایی این دوره از مسابقات در اداره کل ورزش و جوانان گلستان برگزار گردید .
این دوره از مسابقات با حضور حدود ۳۰۰ ورزشکار از استانهای سراسر کشور در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان به همراه استاژ فنی در تاریخ های ۲۱ و ۲۲ مرداد سالجاری در بندر ترکمن گلستان برگزار خواهد شد .

بندرترکمن که برای اولین بار میزبان یک مسابقه کشوری کاراته شده مصمم است که به طرز با شکوهی با استفاده از کلیه پتانسیل های استانی و محلی و با حضور رئیس جهانی سبک کیو کوشین کاراته (( ساگاموتو )) و مربی نامی این سبک استاد کاموتو برگزار نماید .

استادی کم رئیس پر تلاش اداره ورزش و جوانان بندر ترکمن پس از برگزاری موفق چندین مسابقه کشوری در بندر ترکمن با همکاری همه عوامل خود و هیات کاراته استان برای برگزاری مطلوب این دوره از مسابقات تلاش چشمگیری را تدارک دیده است.
ساجد نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست