• تاریخ: 2016-11-28
  • شناسه خبر: 21535
  • 260 بازدید

بندرترکمن در صدر جدول فوتسال لیگ برتر گلستان باقی ماند

ارکین نیوز- رقابت های لیگ برتر فوتسال استان گلستان با تداوم صدرنشینی تیم بندرترکمن و ثبت ۲۵ گل در چهار بازی به پایان رسید. هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتسال گلستان عصر جمعه در شهرهای گرگان، بندر ترکمن و علی آبادکتول ب ...

ارکین نیوز- رقابت های لیگ برتر فوتسال استان گلستان با تداوم صدرنشینی تیم بندرترکمن و ثبت ۲۵ گل در چهار بازی به پایان رسید.

هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتسال گلستان عصر جمعه در شهرهای گرگان، بندر ترکمن و علی آبادکتول برگزار شد که در مجموع چهار بازی ۲۵ بار توپ از خط دروازه ها عبور کرد.

در یکی از بازی های حساس هفته، تیم صدرنشین «بندرترکمن» در سالن وحدت این شهر پذیرای «شهدای حرم رامیان» بود و موفق شد با نتیجه ۶ بر دو حریفش را شکست دهد و در صدر جدول باقی بماند.

رشید پنق با هت تریک خود نقش مهمی در پیروزی تیم میزبان داشت و ایوب ندیم، بهزاد رحمان پور و بازیکن حریف دیگر گلزنان شاگردان رجب محمد کمی بودند.

احسان جهان دیده و محمدرضا یازرلو نیز گل های نماینده رامیان را به ثمر رساندند.

در یکی دیگر از بازی های حساس و در سالن سرداران علی آبادکتول تیم رده سومی «بازرگانی لیان» در یک بازی زیبا و نفسگیر با نتیجه پنج بر چهار بر تیم «شهدای نودیجه» غلبه کرد به رتبه دوم رسید.

در سالن شهدای جلین تیم «پیام جلین گلستان» با نتیجه نزدیک سه بر دو بر تیم رده دومی «پوشاک قرن ۲۱ گرگان» پیروز شد.

حمیدرضا عامدی، آرمان اسدالهی و عباس پایین محلی گل های تیم میزبان و مهدی مقیسه و بهزاد الله قلی گل های تیم میهمان را به ثمر رساند.

«گلستان فلز طبرستان» نیز در سالن هلال احمر گرگان با نتیجه دو بر یک بر «نیلکوه گالیکش» غلبه کرد.

ولی الله رضایی و بازیکن حریف برای تیم میزبان و نیما موذن برای تیم میهمان گلزنی کردند.

در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال گلستان تیم های بندرترکمن و بازرگانی لیان علی آبادکتول با ۹ امتیاز و بر حسب تفاضل گل اول و دوم هستند و تیم گلستان فلز طبرستان با ۶ امتیاز در مکان سوم است.

هفته پنجم این رقابت ها جمعه ۱۲ آذر پیگیری می شود که طبق برنامه بازرگانی لیان با گلستان فلز طبرستان، نیلکوه با بندرترکمن، شهدای نودیجه با پیام جلین و شهدای حرم با قرن ۲۱ دیدار می کنند/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست