• تاریخ: 2015-05-20
  • شناسه خبر: 4176
  • 1,038 بازدید

بعلت دلیل تغییرات اخیر تیم ملی والیبال: حمزه خیلی خوب بود/ تاجر ویزا نداشت

ارکین نیوز-امیر خوش خبرسرپرست تیم ملی: با عملکرد خیلی خوب حمزه در اردوی فنلاند ،کادر فنی تصمیم گرفت تا او در ترکیب بماند و از طرفی هم میکائیل تاجر به تهران برگردد. اما در این جابه جایی دو عامل تاثیرعمده ای داشت ؛ مصدومیت ...

6b8jeoufisonn7d0p87z-300x170
ارکین نیوز-امیر خوش خبرسرپرست تیم ملی: با عملکرد خیلی خوب حمزه در اردوی فنلاند ،کادر فنی تصمیم گرفت تا او در ترکیب بماند و از طرفی هم میکائیل تاجر به تهران برگردد. اما در این جابه جایی دو عامل تاثیرعمده ای داشت ؛ مصدومیت و ویزا.

تیم ملی والیبال با سه تغییر به پراگ رفت. همان طور که اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی در آخرین تمرین تهران گفته بود . آرش کشاورزی، میکائیل تاجر و رضا عابدین از هلسینکی به تهران برگشتند و فرهاد پیروت پور،مصطفی شریفات هم مسافران تهرانی به پراگ هستند . محمد جواد معنوی نژاد هم با پایان رقابتهای زیر ۲۳ سال آسیا از میانمار به جمع ملی پوشان اضافه می شود. در این بین تنها پوریا فیاضی که قرار بود همراه معنوی نژاد به پراگ برود،جا ماند. آن هم به خاطر اینکه حمزه زرینی حسابی در اردوی فنلاند خودی نشان داده و بازی اش بد جوری به دل کواچ نشسته است. بنابراین با اینکه سرمربی از قبل اسم حمزه را برای اردوی چک نداشت اما او را در لیستش حفظ کرد.

امیر خوش خبرسرپرست تیم ملی هم می گوید:« با عملکرد خیلی خوب حمزه در اردوی فنلاند ،کادر فنی تصمیم گرفت تا او در ترکیب بماند.» اما در این جابه جایی دو عامل تاثیرعمده ای داشت ؛ مصدومیت و ویزا. کواچ که قبل از سفر به فنلاند همه برنامه هایش را مشخص کرده بود ،اما با مصدومیت بازیکنان کلیدی اش تا حدی سورپرایز شد. عضله دوقلوی پای شهرام محمودی در تهران کشیده شد و او با مصدومیت راهی فنلاند شد و از طرفی آماده نبودن صد در صدی امیر غفور دیگر پشت خط زن تیم ملی کمی سرمربی را نگران کرد. محمودی که در فنلاند تنها زیر نظر سیامک افروزی پزشک تیم تمرین کرد و اجازه بازی نداشت. عادل غلامی سرعتی زن تیم ملی هم به خاطر کمر درد پنج روزی استراحت اجباری خورد .

با این شرایط کواچ ترجیح داد فرهاد پیروت پور قطر پاسور تیم ملی ب را به جمع بازیکنانش اضافه کند،چرا که او هم از نظر فنی قابل اعتماد است و هم ویزای امریکا را دارد. در حالی که میکائیل تاجر پشت خط زن با اینکه بازیکن خوبی است اما ویزای امریکا ندارد. بنابراین کواچ با سه پشت خط زن شاید خیالش راحت تر باشد. مصطفی شریفات بازیکن دفاع وسط تیم متین ورامین هم به خاطر آمادگی اش به پراگ رفت تا در دوبازی با چک محک بخورد ،هرچند شاید او به امریکا نرود. اما محمد جواد معنوی نژاد کاپیتان تیم ملی جوانان سال قبل و بازیکن فصل قبل پیکان ،ظاهرا به خاطر توانایی بازی در دو پست ، انتخاب شده است؛هم دریافت کننده قدرتی و هم پشت خط زن. با این حساب بوبان سرمربی تیم ملی و دستیارانش از دیروز کار با تیمش را در پراگ شروع کرد. کادرفنی ۱۷ نفر را تمرین می دهد و بعداز دو بازی تدارکاتی با تیم ملی جهموری چک ۱۵ سربازش را برای بازی در لیگ جهانی انتخاب کرده تا به امریکا ببرد و دوبازیکن به تهران برمی گردند
ترکمن اسپورت

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست