• تاریخ: 2015-08-21
  • شناسه خبر: 7357
  • 2,359 بازدید

برگزاری هفته پنجم مسابقات اسبدوانی کشور در بندرترکمن

ارکین نیوز- خداوردی طعنه:هفته پنجم مسابقات اسبدوانی کورس تابستانه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان بندر ترکمن برگزار شد . به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ در رقابتهای این هفته که در حضور خیل عظیم تماشاگران علاقمند به این رشت ...

ارکین نیوز- خداوردی طعنه:هفته پنجم مسابقات اسبدوانی کورس تابستانه کشور در مجموعه سوارکاری شهرستان بندر ترکمن برگزار شد .
به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ در رقابتهای این هفته که در حضور خیل عظیم تماشاگران علاقمند به این رشته مفرح برگزار شد ۵۹ راس اسب از نژادهای ((ترکمن ودوخون)) در ۷دور ۱۰۰۰متر و۱۵۵۰متری با یکدیگر به رقابت تنگاتنگی پرداختنند .
در دور اول اسبها در نژاد ترکمن سن ۲سال امتیاز ۲تا۶ اسب آی ناز بجنورد با چابکسواری نورمحمد بهادر اول اسب آیدین شیر با طاهر گوگ نژاد دوم واسب سایره با بنیامین جرجانی سو م شد.
دور دوم اسبها از نژاد دوخون ۲ساله امتیاز مبتدی ونبرده اسب سان گلد با سوارکاری نادر صالحپور قهرمان واسب گالان با یاسر جرجانی نائب قهرمان واسب سویگین با رامین آق آتابای به مقام سومی نا ئل گشت .
در دور سوم اسبها از نژاد دوخون سن۳تا۵سال مبتدی نبرده در مسافت ۱۰۰۰متر اسب تامیلا با چابکسواری کمال عطا اسب لیزرصحرا باقربان محمد اودک واسب گل با لام با مهردادخوجملی عناوین اول تا سوم را کسب کردند .
در دور چهارم ازاین مسابقات اسبها در نژاد دوخون ودر سن۳تا۴سال ودر امتیاز ۳۶تا۴۸ در مسافت ۱۰۰۰ اسب آنیل با چابکسواری احمد پقه قهرمان اسب داز بیوتی با نورمحمد بهادر نائب قهرمان واسب الکام دژبا امان محمد قلرعطا عنوان سومی را بدست اورد.
در دور پنجم که اسبها در نژاد دوخون در سن۲سال نبرده در مسافت ۱۰۰۰متر اسب پنتاگون با چابکسواری احمد پقه اول اسب کوئین هورس با بنیامین جرجانی دوم واسب سی بوی با قربان محمد اودک عنوان سومی را از ان خود کرد.
در دور ششم از این هفته که اسبها از نژاد دوخون در سن ۳تا۵سال ودر امتیاز ۲۴تا۳۲ ودر مسافت ۱۵۵۰متر اسب بلیتون باچابکسواری نورمحمد بهادر قهرمان اسب ریوسی با عیدمحمد غراوی نائب قهرمان واسب اسکیپی۱با بنیامین جرجانی به مقام سومی دست یافت .
در دور هفتم از این هفته اسبها در نژاد ترکمن از امتیازهنیکاپ ودر سن ۳تا۵سال در مسافت۱۰۰۰متر اسب نیلوفر عقیل با سوارکاری یاسر جرجانی اسب سومبار بانورمحمد بهادر واسب تیزپایزدانی با طاهر گوگ نژاد مقامهای اول تا سوم را بدست آوردند (( برندگان ۵پره مبلغ۹۴۷۰۶۰۰۰تومان با ۴۰ امتیاز __برای۱۸۲نفر)) ((برندگان ۳پره مبلغ ۲۵۴۱۹۰۰۰تومان با۲۴امتیاز __برای ۱۰۳۲نفر)) {مربی تاج محمد گوگ نژاد وچابکسوار طاهر گوگ نژاد به علت بی انضباتی در داخل میدان وپشت دپار از طرف هیئت اجرایی مسابقات به کمیته انضباتی فرا خوانده شدند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست