• تاریخ: 2016-07-08
  • شناسه خبر: 19203
  • 557 بازدید

برگزاری مسابقات والیبال و طناب کشی جام رمضان در روستای چن سولی وشمگیر

ارکین نیوز-یکدوره مسابقات والیبال و طناب کشی در شبهای ماه مبارک رمضان در محل زمین ورزشی پارک روستای چن سولی با همکاری نمایندگی ورزش و جوانان بخش وشمگیر و شورای اسلامی و دهیاری چن سولی برگزار گردید . به گزارش خبرنگار ارکی ...

ارکین نیوز-یکدوره مسابقات والیبال و طناب کشی در شبهای ماه مبارک رمضان در محل زمین ورزشی پارک روستای چن سولی با همکاری نمایندگی ورزش و جوانان بخش وشمگیر و شورای اسلامی و دهیاری چن سولی برگزار گردید .

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در والیبال دو مسابقه بین تیمهای رنگ فروشی تمنی و روستای حبیب ایشان و جوانان چن سولی و سوپرمارکت برادران دازقزاقی برگزار گردید که در پایان تیمهای حبیب ایشان و سوپرمارکت برادران دازقزاقی برحریفان پیروز شدند .

در این دور از مسابقات والیبال به هریک از تیم های برنده مبلغ ۲۴۰۰۰۰۰ ریال و و همچنین تندیس اهدا گردید .

و امادر مسابقات طناب کشی ، سه تیم از روستای چن سولی و یک تیم از آق قلا شرکت داشتند و پس از قرعه کشی و برگزاری مسابقه ، تیمهای اول و دوم روستای چن سولی به فینال راه یافتند .

در دیدار نهایی طناب کشی مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال جایزه و تندیس به تیم اول و یک دست لباس ورزشی و تندیس به تیم دوم اهدا گردید .

در پایان مسابقات تعداد ۲۰ عدد تابلو نیز بین تماشاگران حاضر در مسابقات قرعه کشی و به برندگان اهدا گردید .

بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر شورای اسلامی ، دهیاری و جوانان روستای چن سولی را از زحمات و حمایتهای بهرام محمد چوگان مسئول ورزش و جوانان بخش وشمگیر در برگزاری این مسابقات را اعلام میداریم .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست