• تاریخ: 2016-05-30
  • شناسه خبر: 18113
  • 372 بازدید

برنامه ملی پوشان ساحلی تا اعزام به استرالیا

ارکین نیوز- تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران که خود را برای حضور در مرحله نهایی انتخابی المپیک آماده می کنند، از روز شنبه یکم خردادماه به اردو می روند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نهایی مسابقات وا ...

ارکین نیوز- تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران که خود را برای حضور در مرحله نهایی انتخابی المپیک آماده می کنند، از روز شنبه یکم خردادماه به اردو می روند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نهایی مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه آسیا ۳۱ خردادماه تا ۶ تیرماه با حضور هشت کشور ایران، قطر، قزاقستان، ژاپن، نیوزلند، اندونزی، چین و استرالیا (میزبان) برگزار می شود.
ملی پوشان ایران از روز شنبه یکم خرداد ماه اردوی آمادگی خود را برای حضور در این رقابت ها در جزیره کیش زیر نظر کیودای سرمربی تیم ملی آغاز می کنند.
رحمان رئوفی، بهمن سالمی، بهمن قلی پوری، عبدالحامد میرزاعلی، رضا نائینی و عباس پورعسگری ملی پوشان شرکت کننده در این اردو هستند که تا هشتم اسفندماه ادامه خواهد داشت.
تیم های ملی والیبال ساحلی ایران از دهم تا دوازدهم خردادماه در مسابقات تور آزاد آق قلا شرکت خواهند کرد تا میزان آمادگی خود را در این رقابت ها افزایش دهند. در این رقابت ها کیودای نیز حضور خواهد داشت تا علاوه بر نظارت بر بازیکنان ملی پوشان نیم نگاهی نیز به دیگر ساحلی بازان شرکت کننده در این رقابت ها داشته باشد.
بعد از پایان مسابقات تور آزاد آق قلا اردوی تیم های ملی والیبال ساحلی مجدد آغاز می شود و تا ٢۶ خرداد ماه ادامه خواهد داشت. سپس ملی پوشان برای حضور در مرحله نهایی مسابقات انتخابی المپیک در قاره کهن راهی استرالیا می شوند.
گفتنی است، دومین مرحله مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه آسیا از ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت ماه به میزبانی شهر کالاسین تایلند برگزار شد و ایران موفق به کسب مقام قهرمانی این رقابت ها شد.-

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست