• تاریخ: 2020-06-03
  • شناسه خبر: 29778
  • 353 بازدید

برزمینی:اجاره ۲۱۰ مکان ورزشی گلستان در ۳ ماه اخیر بخشیده شد

ارکین نیوز:سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گلستان گفت: اجاره ۲۱۰ مکان ورزشی استان گلستان به دلیل تعطیلی در سه ماه اخیر بخشیده شد. قاسمعلی برزمینی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به اینکه در سه ماه اخیر ...

ارکین نیوز:سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گلستان گفت: اجاره ۲۱۰ مکان ورزشی استان گلستان به دلیل تعطیلی در سه ماه اخیر بخشیده شد.

قاسمعلی برزمینی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با توجه به اینکه در سه ماه اخیر اماکن ورزشی دولتی و خصوصی به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل بودند، تصمیم گرفته شد اجاره ۲۱۰ مکان ورزشی دولتی استان در این سه ماه بخشیده شود.

وی افزود: باشگاه‌های خصوصی هم در این مدت زیان زیادی دیدند که امیدواریم بتوانیم با پرداخت تسهیلات با سود کم به آنها کمک کنیم.

افزایش ۱۰۰ درصدی اجاره بها در برخی مناطق مشهداجاره‌بهای اماکن تجاری آستان قدس رضوی بخشیده شدگزارش میدانی تسنیم|اجاره‌بها در مشهد «افسارگسیخته» پیش می‌رود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گلستان گفت: در ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش تمامی رشته‌های ورزشی در شهرستان‌های سفید (گالیکش و مراوه تپه) می‌توانند فعالیت کنند.

برزمینی ادامه داد: برای فعالیت رشته‌های ورزشی، مدیران و مربیان ابتدا باید در سامانه سلامت وزارت بهداشت ثبت نام کنند و قبل از ورود به اماکن ورزشی باید تب سنجی از ورزشکاران انجام شود.

وی یادآور شد: فعالیت رشته‌های پربرخورد با تماس فیزیکی و استخرهای سرپوشیده در شهرستان‌های زرد استان همچنان ممنوع است.