• تاریخ: 2015-05-27
  • شناسه خبر: 4385
  • 1,125 بازدید

بررسی اسبهای شرکت کننده آق قلا در هفته شانزدهم کورس بهاره گنبد

ارکین نیوز – خداوردی طعنه خبرنگارسرویس ورزشی :در دور دوم این هفته که اسبهای مبتدی که برای اولین بار است که وارد مسابقه میشوند اسب آی گون با مالکیت احمد جرجانی وبا مربی جوانی بنام شهرام خوجملی کورس سختی را پیش رو خو ...

81617864-6469325
ارکین نیوز – خداوردی طعنه خبرنگارسرویس ورزشی :در دور دوم این هفته که اسبهای مبتدی که برای اولین بار است که وارد مسابقه میشوند اسب آی گون با مالکیت احمد جرجانی وبا مربی جوانی بنام شهرام خوجملی کورس سختی را پیش رو خواهد داشت زیرا تمامی اسبهای این دور حریفان ناشناخته ای برای یکدیگر هستنند.

در دور سوم این هفته اسب خان صفا با مالکیت ناصرچپرلی که این هفته بچه های محله آق تکه خان شهرستان آق قلا همگی چشم به کسب مقام برای این اسب دارند که مجید ایری مربی ان است ؛ وسوسه ریو داستی وخوش تیپ حریفان جدتری نسبت به سایرین محسوب میشوند.
در این دور اسب ریحانه با مربی گری سوارکار نامدار ترکمن صحرا یعنی ستار مهرانی وبا ما لکیت اسماعیلی ها حریف خطر ناکی برای سایرین است.

در دور چهارم اسب رزاهج که بعداز مدتها دوری از میادین به پیست سوارکاری برگشته مالکی مشهور والبته پر از حاشیه ای همچون نادر موحد راداره که نادر یکباره دیگر اسبهای خود رابه مربی عیدقلی قربانی داده ؛در این دور اسبهای کاررا،رابرت،رویال تاپ و ریواونجر رقبای سرسختی نسبت به دیگر اسبها هستنند.

گرچه در دور پنجم از این هفته هیچ اسبی مربوط به آق قلا نمیشه اما کورس جالبی خواهد بود که اسب بای بای لیدی شانس اول کسب عنوان قهرمانی از دید هواداران را دارد. اسبهای هچ دیو،بای هان،هچ ول و مستر کی شانسهای برابری برای کسب عنوان را دارند.

در دور ششم اسب داز قلیچ بامربیگری مربی کهنه کاری مثل مجید ایری شانس کمتری دارد آنهم بعلت مسافت کم این دور است ؛ دیگر اسب این دور اسب استار لایت که به تازگی مربی خودراعوض کرده وبه دست حکیم سوقی آمده که احمد کسلخه مالکش امیدوار است اسبش با مربی جوان وپرتلاشش دست پر از گنبد برگردند اسبهای قلیچ بابا،ارسلان ، وبلیتون از دیدگاه هواداران شانس به مراتب بیشتری نسبت به دیگر اسبها برای دریافت مقام دارند.

در دور هفتم از این هفته اسب فرنیا که مربی خود راهم عوض کرده واز دست استاد آقویلی صداقت به ستار مهرانی انتقال یافته که مالکش امانقلی یکدست وپسرش امید زیادی برای بدست آوردن مقام در این دور را دارند اسب فرنیا {کاپ}دیده در بندر ترکمن است ؛ دیگر اسب این دور پرنس آریو است که مهندس پیروزان وآقای آل جلیل ودر کنار انها اماندوردی وجدانی فر سخت به دنبال کسب عنوان هستنند قار محمد گری مربی ان اسب هست،ریو لینا، ارکان، و اورکاسیا حریفان جدتری نسبت به دیگر رقبا محسوب میشوند.

در دور پایانی هم که اسبهایی با امتیاز پائین تری نسبت به دیگر گروه ها باهم رقابت میکنند اسب کامران خان بامالکیت علی کوچولوی ارازلی که در هفته هفتم مالکش وهوادارانش را خوشحال کرده بود اینبار هم امیدوار است که بادست پر میدان مسابقه را ترک کند دیگر اسب آقلایی این گروه کات لاین است که مربی امانگلدی توماچ واسبش شانس کمتری دارند،ویش ناز،بایارد و نیل حریفان جدتری محسوب میشوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست