• تاریخ: 2016-03-03
  • شناسه خبر: 15456
  • 465 بازدید

زنیت مقصدبعدی بردی اف و آزمون

ارکین نیوز-باشگاه زنیت سن پطرزبورگ به نوشته خبرگزاری ورزشی سواسپرت روسیه مصمم به استخدام قربان بردیف است. سران باشگاه مطرح زنیت سن پطرزبورگ که از نتایج تیمشان در فصل جاری راضی نیستند سه ماه قبل پس از پایان دور اول لیگ بر ...

ارکین نیوز-باشگاه زنیت سن پطرزبورگ به نوشته خبرگزاری ورزشی سواسپرت روسیه مصمم به استخدام قربان بردیف است.

سران باشگاه مطرح زنیت سن پطرزبورگ که از نتایج تیمشان در فصل جاری راضی نیستند سه ماه قبل پس از پایان دور اول لیگ برتر روسیه قصد اخراج آندره ویلاس، سرمربی پرتغالی داشتند که به دلیل خسارت دو و نیم میلیون دلاری از از این تصمیم منصرف شدند.

این باشگاه حتی به صورت رسمی به قربان بردی اف، سرمربی کنونی تیم روستوف پیشنهاد مذاکرات را ارائه داد که با واکنش تند الکساندر شیکونوف، معاون اجرایی این باشگاه مواجه شد.

با توجه به آغاز دور دوم لیگ برتر روسیه از دو روز دیگر و ۱۲ هفته تا پایان این رقابت ها سران باشگاه زنیت سن پطرزبورگ امیدوار هستند بتوانند سرمربی موفق تیم روستوف را استخدام کنند.

علاوه بر روستوف تیم دینامو مسکو نیز قصد مذاکره با قربان بردی اف را دارد، اما شانس زنیتی ها با توجه به توانمندی بالای مالی بیشتر است. سرمربی یاران آزمون و عزت اللهی به دلیل مشکلات عدیده مالی باشگاه روستوف و بدهی های انباشته این تیم قطعا در پاین فصل به تیم بزرگ تری خواهد پیوست که زنیت می تواند جایگاه مناسبی برای این مربی مطرح ترکمنستانی پس از تیم روبین کازان باشد.

قربان بردیف ۱۳ سال سرمربی تیم روبین کازان بود و سال گذشته راهی روستوف شد و ضمن نجات این تیم از سقوط در فصل جاری تیمش را مدعی قهرمانی در لیگ برتر روسیه کرد.این احتمال هم وجود دارد سردار آزمون، ملی پوش ایرانی تیم روستوف با توجه به علاقمندی و اعتقاد خاص برید اف،همراه سرمریی مورد علاقه اش راهی تیم مطرح زنیت سن پطرزبورگ شود/ورزش۳

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست