• تاریخ: 2016-07-27
  • شناسه خبر: 19627
  • 274 بازدید

برترین‌های نخستین المپیاد ورزشی استان گلستان معرفی شدند

ارکین نیوز-مراسم اختتامیه نخستین المپیاد ورزشی استان گلستان امروز با حضور استاندار گلستان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد. استاندار گلستان در این مراسم گفت: برگزاری نخستین المپیاد ورزشی استان گلستان مقدمه‌ای برای ...

ارکین نیوز-مراسم اختتامیه نخستین المپیاد ورزشی استان گلستان امروز با حضور استاندار گلستان در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.

استاندار گلستان در این مراسم گفت: برگزاری نخستین المپیاد ورزشی استان گلستان مقدمه‌ای برای انجام دادن کارهای بزرگ‌تر است.

حسن صادقلو اظهار داشت: برگزاری این المپیاد در استان، اقدام شایسته و نوینی بود تا زمینه برگزاری آن در سطح کشور نیز فراهم شود و نامگذاری این المیپاد به اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان، زینت بخش آن شده و باید از دست‌اندرکاران برگزاری آن تشکر ویژه داشته باشم.

استاندار گلستان با اشاره به اینکه جان و مال وسیله‎ای برای امتحان انسان است، افزود: آنهایی که جان و مال خودشان را در راه خدا با ایثار و ازخودگذشتگی فدا کردند در برابر امتحان الهی پیروز و سربلند بیرون آمدند.

صادقلو با مهم شمردن منش پهلوانی در کنار ورزش، خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری چنین المپیادی باید نگاه ویژه به اخلاق و منش پهلوانی باشد و ورزش کمک زیادی به این موضوع خواهد کرد.
photo_2016-07-27_23-31-05
بهمن طیبی مدیرکل ورزش و جوانان گلستان هم گفت: نخستین المپیاد ورزشی استان گلستان با شرکت ۳ هزار و ۵۰۰ ورزشکار، مربی و داور خانم و آقا در ۱۴ شهرستان استان برگزار شد.

وی افزود: این رقابت‌ها در ۱۹ رشته ورزشی در ۱۰ رشته آقایان و ۹ رشته بانوان برگزار شد و در پایان شهرستان گرگان با شرکت ۲۳۸ ورزشکار در ۱۴ رشته ورزشی مقام نخست را بدست آورد و قهرمان این رقابت شد.

طیبی هدف از برگزاری این مسابقات را کشف استعداد های جوانان وهدایت آنها به سمت ورزش اعلام کرد و گفت: این مسابقات ورزشی در رشته‌های مختلف از ۱۲ تا ۲۴ اردیبهشت ماه در استان برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان تصریح کرد: نخستین المپیاد ورزشی گلستان با عنوان اجلاسیه ۴ هزار شهید استان، در رشته‌های ورزشی فوتبال پسران، فوتسال دختران، کشتی پسران، والیبال، بسکتبال، تکواندو، کاراته، تنیس روی میز، بدمینتون، دوومیدانی و ژیمناستیک برگزار شد/تسنیم
photo_2016-07-27_23-31-39
photo_2016-07-27_23-34-17

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست