• تاریخ: 2016-10-02
  • شناسه خبر: 20758
  • 267 بازدید

بانوان دونده بندرترکمن سه مدال کشوری کسب کردند

ارکین نیوز-دوندگان بندرترکمن در مرحله نهایی دو و میدانی لیگ کشوری بانوان در تهران دو مدال نقره و یک مدال برنز کسب کردند. علی روشن شمال مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان بندرترکمن روز یکشنبه گفت: بانوان دو ومیدانی کار شهرست ...

ارکین نیوز-دوندگان بندرترکمن در مرحله نهایی دو و میدانی لیگ کشوری بانوان در تهران دو مدال نقره و یک مدال برنز کسب کردند.

علی روشن شمال مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان بندرترکمن روز یکشنبه گفت: بانوان دو ومیدانی کار شهرستان ترکمن مقامهای نایب قهرمانی و سومی مرحله نهایی لیگ باشگاه های کشور را کسب نمودند.
وی ادامه داد: این مسابقات با حضور ۱۰۵ ورزشکار در قالب ۱۳ تیم باشگاهی و استانی روزهای ۸و ۹ مهر ماه سال جاری در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد
روشن شمال افزود: ثریا قلیچ نیازی دو ومیدانی کار ارزنده و شایسته بندرترکمن در ماده پرتاب نیزه با پرتابی به اندازه ۴۱/۹۶ متر مقام نایب قهرمانی و در ماده پرش سه گام با پرشی به اندازه ۱۱/۵۷متر مقام سوم را کسب کرد و آیلین بابکی دیگر دوومیدانی کار شایسته این شهرستان در ماده پرش ارتفاع با پرشی به اندازه ۱/۶۶ متر مقام نایب قهرمانی را به دست آورد.
به گفته وی؛ در بخش تیمی مسابقات آیلین بابکی از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب ۹۵۰ امتیاز و ثریا قلیچ نیازی از تیم مقاومت با کسب ۷۶۱ امتیاز به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند.
بندر ترکمن با ۶۱ هزار نفر جمعیت درغرب استان گلستان واقع است/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست